Daugiau nei 100 žmonių galėjo konsultuotis nemokamai

Tokio masto edukacinio renginio nei vienoje estetinės medicinos klinikoje Lietuvoje dar nėra buvę. Ir nors periodiškai mažesni renginiai buvo organizuoti, šįkart „Era Esthetic“ klinikos (M. Valančiaus 7, Vilnius) durys buvo atvertos žmonėms, kurie norėjo iš arti pamatyti, kaip atliekamos populiariausios procedūros, naudojami inovatyviausi lazeriai.

Atsinaujinusios „Era Esthetic“ klinikos erdvios ir jaukios patalpos mielai sutiko visus, kurie panoro susipažinti su šiuolaikine dermatologija, naujausiais šios grožio srities pasiekimais. Išskirtinio renginio nepraleido ir šalyje garsūs žmonės: krepšininkai broliai Lavrinovičiai su žmonomis, televizijos laidų vedėja Gintarė Gurevičiūtė, viena garsiausių Lietuvoje makiažo meistrių Karolina Taraškevič-Bethel, grožio konkursų dalyvė ir laureatė Vaida Jasaitienė, „TV pagalba“ laidos vedėja Monika Ostrenkova, floristas Mantas Petruškevičius, modelis Simona Starkutė.

Tokia atvirų durų diena „Era Esthetic“ klinikoje surengta pirmąjį, tačiau tikrai ne paskutinį kartą. Organizatoriai – dermatologijos klinika – pabrėžia, kad šį kartą negalėjo pasikviesti visų norinčių, nes norėjo, kad dalyviai jaustųsi komfortiškai, kad kiekvienam, norinčiam pasikonsultuoti, gydytojai bei specialistai galėtų skirti individualaus laiko, neskubėti. Paskelbus registraciją į renginį, visos vietos buvo užpildytos vos per kelias dienas.

Renginio organizatoriai įsitikinę – viena, kai žmogus apie procedūrą perskaito internete, o visai kas kita, kai turi galimybę pats pamatyti, kaip ji atliekama, pasitarti su gydytoju, paklausti rūpimų klausimų. Visi renginio dalyviai buvo konsultuojami nemokamai, jiems buvo sudaromi gydymo planai, vertinama jų odos ir plaukų būklė. Anot klinikos atstovų, toks viešumo seansas klinikoje – tarsi socialinis projektas, skirtas norintiems sužinoti daugiau, iš arti išvysti, kaip atliekamos procedūros.

Domino atjauninamosios prcedūros – nechirurginis odos patempimas, lazerinė, dermatologijos medicina

Daugiau nei 15 metų grožio sferos paslaugas teikianti „Era Esthetic“ klinika suteikė galimybę lankytojams daugiau sužinoti apie pačias populiariausias ir visame pasaulyje vertinamas procedūras.

Anot renginio organizatorių, daugiausiai dėmesio susilaukė „Ulthera“ – nechirurginio odos patempimo procedūra, kuri padeda atrodyti gerokai jauniau. Šia procedūra susidomėjusiųjų buvo išties daug. „Ulthera“ – tai bene stipriausia pasaulyje HIFU, suteikianti galimybę be jokių pjūvių suformuoti veido kontūrus, pakelti veido karkasą, sumažinti raukšles. Atjaunėjimo efektas įprastai tęsiasi 2–4 metus. Beje, originali „Ulthera“ procedūra Lietuvoje atliekama tik „Era Esthetic“ klinikoje.

Taip pat klinikos svečiai norėjo daugiau sužinoti apie HIFU, naujos kartos neinvazinį odos patempimą „Ultrafomer III“. Unikali sistema leidžia lazeriu formuoti veido kontūrą be chirurginės intervencijos.

Susirinkusius svečius itin domino ir plaukelių šalinimas lazeriu. Dalyviai panoro iš arti pamatyti išgirto, JAV aukso standartą atitinkančio Aleksandrito lazerio darbo rezultatą. „Era Esthetic“ klinika pirmoji Lietuvoje pasiūlė procedūras šiuo lazeriu, taigi klinikos specialistai turi sukaupę itin vertingos patirties. Aleksandrito lazeriu galima pasiekti ilgalaikių rezultatų, kai plaukeliai išvis neatauga, o juk būtent to ir pageidauja klientai. Po procedūrų kurso įprastai tereikia atlikti vieną palaikomąją procedūrą per metus, ir viskas. Šiuo lazeriu renginyje modeliams buvo šalinami plaukeliai, tad dalyviai galėjo stebėti procedūros eigą ir įsitikinti, kad glotni oda yra ne kažkokia nepasiekiama realybė.

Atvirų durų lankytojai „Era Esthetic“ klinikoje noriai domėjosi ir kitomis lazerinėmis procedūromis. Pavyzdžiui, frakcinis odos atjauninimas „Nordlys“ lazeriu žada akivaizdžius pagerėjusius rezultatus, sumažinti pigmentaciją ir pašalinti išsiplėtusius kapiliarus. O „VBeam Prima“ lazeriu atliekamos procedūros yra skirtos žmonėms, kuriuos vargina veido raudonis, išryškėję kapiliarai. Ši procedūra veikia ir prevenciškai, mat skatina kolageno gamybą organizme – dėl šios priežasties kapiliarai mažiau atsinaujina.

Nors dažnai susiduriama su nuomone, kad strijos – visam gyvenimui, „Era Esthetic“ klinikos atvirų durų renginyje apsilankiusieji galėjo įsitikinti, kad vaizdą išties įmanoma stipriai pagerinti. Jie stebėjo, kaip modeliui „Secret RF“ lazeriu (didelio intensyvumo radijo dažniu ir mikroadatėlėmis) buvo siekiama sumažinti strijas – akivaizdus rezultatas buvo matyti iškart. Taip pat su šiuo lazeriu atliekant frakcinį odos atjauninimą, pasiekiamas kompleksinis poveikis – sutraukiamos ir išsiplėtusios veido odos poros.


Dėmesys inovacijoms dėl plaukų slinkimo, kūno stangrinimo

Dar viena populiari ir itin aktuali daugeliui procedūra, kurią rekomenduojama atlikti būtent šaltuoju metų laiku, – „Jettpel“. Jos metu veido ir galvos skalpo oda išvaloma, o paskui pridrėkinama ir prisotinama naudingų medžiagų. Šaltuoju sezonu paprastai oda atrodo papilkėjusi, pavargusi, tad toks dėmesys jai tikrai turėtų patikti.

Viena aktualiausių šiuolaikinių žmonių problemų – plaukų slinkimas. Tačiau puiku tai, kad „Dr. Cyj“ plaukų užpildais (injekcijomis) jis gali būti sustabdomas. Ši procedūra gali pristabdyti esamų plaukų slinkimą ir paskatinti naujų augimą. Išbandžiusieji grįžta su puikiais atsiliepimais.

Atvirų durų diena „Era Esthetic“ klinikoje suteikė lankytojams galimybę daugiau sužinoti ir apie kūno formavimą, stangrinimą, celiulito šalinimą bei raumenų ryškinimą „Venus Legacy“ ir „Cristal Fit“ procedūromis.

Atskiras dėmesys – ypatingajai „Cristal fit Revive“ kėdutei. Ši procedūra – gali būti tikras išsigelbėjimas pagimdžiusioms moterims, mat jos metu efektyviai stiprinami dubens raumenys. Efektas – lyg būtų atlikta 20 tūkst. Kėgelio pratimų.

„Era Esthetic” yra tarptautinė klinikų grupė, savo filialus turinti Lietuvoje, Latvijoje ir Vokietijoje. „Era Esthetic" klinikos yra įsikūrusios Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. „Era Esthetic“ yra daugelio prekių ženklų, lyderiaujančių pasaulyje, atstovė: „Candela Medical“, „Solta Medical“ „Intraceuticals“, „HairMax“ „Caregen“ ir daugelio kt.