J.Jučas Sveikatos apsaugos ministerijoje dirba nuo praėjusio pirmadienio
Jis tapo ketvirtuoju ministro patarėju. R.Šukio komandoje be J.Jučo dar dirba Vytenis Gudelis, Martynas Marcinkevičius ir Remigijus Bielinskas.
Kaip BNS sakė R.Bielinskas, J.Jučas atsakingas už organizacinius dalykus, ministro vizitų rengimą, bendravimą su Seimu, Seimo frakcijomis, Vyriausybe, nevyriausybinėmis organizacijomis.

R.Bielinskas tikino, kad ši pareigybė nėra nauja - ankstesnis ministras Algis Čaplikas, anot jo, turėjo šią sritį kuravusį patarėją. Ministrams pasikeitus, pareigybė buvo likusi tuščia, o šiuo metu esą atsirado poreikis priimti į ją naują žmogų.

"Lygiai tokios pat funkcijos buvo pas ankstesnį ministrą Algį Čapliką - tuo užsiimdavo Mindaugas Šivickas. Pareigybė buvo likusi, ji buvo neužpildyta ilgą laiką. Kadangi ministrui atsiranda vis didesnis poreikis bendrauti su įvairiomis visuomeninėmis organizacijomis, Seimu, kitomis atskaitingomis institucijomis, natūraliai iškilo poreikis", - aiškino R.Bielinskas.

58-erių J.Jučas tuometinėje Lietuvos valstybinėje konservatorijoje (dabartinėje Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje) yra įgijęs kultūros švietimo darbuotojo specialybę. Jis yra tarptautinio džiazo festivalio - "Kaunas Jazz" įkūrėjas ir meno vadovas.

J.Jučas yra dirbęs Kauno miesto savivaldybėje, Kauno apskrities viršininko administracijoje, 200-2004 metais buvo Seimo narys, vadovavo Kultūros ministerijai.

Šaltinis
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.
BNS
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)