Kaip portalui „Jūsų Panevėžys“ pranešė Respublikinės Panevėžio ligoninės atstovas spaudai Vytautas Riaubiškis, slaugytoja sirgo COVID-19, tačiau mirties priežastis – sunkios gretutinės ligos.

Apie netektį pranešė ir Pakruojo ligoninė. Sausio 17-ąją, kaip rašoma, po klastingos ligos mirė ir gydytojas Juozas Vyšniauskas.

Kaip skelbiama Pakruojo ligoninės „Facebook“ paskyroje, Baigęs Kauno medicinos institutą, Juozas Vyšniauskas 1966 metais atvyko į Pakruojo rajoną. Ir pasiliko. Iš Vilkaviškio kilęs gydytojas visą savo darbinę karjerą siejo su mūsų rajonu. O ji tęsėsi 54 metus.

„Netekome Gydytojo ir puikaus žmogaus. Tai buvo senosios gydytojų kartos atstovas, dirbęs iš pašaukimo, visa širdimi atsidavęs pasirinktai profesijai. Juozas Vyšniauskas buvo ne tik geras gydytojas, kurį gerbė ir mylėjo pacientai ir kolegos, bet – ir puikus vadovas. 1969–1976 metais vadovavo Linkuvos I-ai rajoninei ligoninei, nuo 1978 m. iki 1986 m. – Pakruojo rajono centrinei ligoninei.

Gydytojo profesionalumas ne kartą buvo įvertintas ne tik ligoninės vadovo, bet ir Sveikatos apsaugos ministerijos, Pakruojo rajono savivaldybės mero padėkomis. 2011 m. už ilgametį rūpinimąsi rajono žmonių sveikata Juozui Vyšniauskui įteiktas Pakruojo rajono savivaldybės padėkos ženklas.

Dirbo daug, neskaičiuodamas darbo valandų, netausodamas savo sveikatos. Mylėjo ir gerbė savo bendradarbius, mokėjo paguosti ir patarti ištikus bėdai. Jis visada buvo šalia.

Dabar jo nebebus... Nuoširdžiausią užuojautą reiškiame jo šeimai – žmonai, dukroms, anūkams, kuriuos gydytojas taip mylėjo. Jis visada išliks mūsų širdyse ir atmintyje“, – rašė mediko kolegos.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (62)