Svečiai šiose rungtynėse pirmavo po Aleksandro Radčenkos (18 min.) įvarčio, o rezultatą išlygino Sergejus Piatnikovas (74 min.).

29-ą tašką dvidešimtose rungtynėse iškovojo į devintą poziciją nukritusi Vido Alunderio bei Roberto Poškaus atstovaujama Novosibirsko „Sibir“ ekipa, išvykoje nesugebėjusi įveikti lygos autsaiderės Maskvos srities „Chimki“ (11 tšk.) komandos - lygiosios 0:0.

V. Alunderis žaidė visą susitikimą, o R. Poškus 74-ą minutę vietą aikštėje užleido Igoriui Ševčenkai.

Susitikimą „Sibir“ klubas baigė be pašalinto iš aikštės Matijos Šipičiaus (62 min.), o šeimininkus į priekį išvesti galėjęs Sergejus Danilovskis 68-ą minutę nerealizavo 11 metrų baudinio.

Septintą nesėkmę 19-ame mače patyrė dvyliktoje vietoje esanti Maskvos „Torpedo“ (20 tšk.) komanda, kurioje nebuvo registruotas besigydantis vartininkas Saulius Klevinskas. „Torpedo“ futbolininkai svečiuose 2:3 (2:0) nusileido į keturioliktą poziciją pakilusiai Jaroslavlio „Šinnik“ (17 tšk.) ekipai.

Čempionate pirmauja Tomsko „Tomj“ (48 tšk.) komanda, lenkianti Jekaterinburgo „Ural“ (42 tšk.) klubą ir Nižnekamsko „Neftechimik“ (35 taškai) futbolininkus.