Tarp autsaiderių esanti Dortmundo „Borussia“ Vokietijos čempionate patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės.

Rungtynės prasidėjo itin aktyviai – abi komandos nesistengė kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje ir puolė link vartų. Pirmą rimtą progą mačo pradžioje turėjo Arjenas Robbenas, tačiau jo stiprų smūgį atrėmė puikų žaidimą šiame susitikime demonstravęs Romanas Weindenfelleris.

9-ą min. į priekį galėjo įsiveržti „Borussia“ futbolininkai, tačiau Henrikho Mkhitaryano smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į virpstą.

Vis dėlto, „geltonai juodi“ pirmajame kėlinyje sulaukė progos ir 31-ą min. po puikaus Pierre-Emericko Aubameyango perdavimo galva Manuelį Neuerį nuginklavo Marco Reusas.

Antrajame kėlinyje bavarai dominavo, o „Borussia“ rimtesnių progų nebesukūrė. Po ilgų bandymų nuginkluoti R. Weindenfellerį 72-ą min. „Bayern“ ekipai tai galiausia pavyko. Išlyginamąjį įvartį pelnė buvęs „Borussia“ puolėjas Robertas Lewandowskis.

Po išlyginamojo įvarčio Vokietijos čempionai sustoti neketino ir jų atakos tęsėsi. Galiausiai 84-ą min. baudos aikštelėje buvo pargriautas Franckas Ribery. A. Robbenas tiksliu smūgiu nuo 11 m žymos išvedė bavarus į priekį, kurie šventė pergalę rezultatu 2:1.

„Bayern“ įsirašė 3 taškus ir išlieka pirmoje pozicijoje. Tuo tarpu „Borussia“ krenta dar žemyn – į 16-ąją turnyrinės lentelės poziciją.

Antroje vietoje esantis „Wolfsburg“ klubas išvykoje net 4:0 sutriuškino „VfB Stuttgart“ komandą.

„Bayern“ 2-1 „Borussia“

31' [0-1] Marco Reus
72' [1-1] Robert Lewandowski
85' [2-1] Arjen Robben (iš 11 m baudinio)

„Hamburger SV“ 1-0 „Bayer Leverkusen“

26' [1-0] Rafael van der Vaart (iš 11 m baudinio)

„Hannover 96“ 1-0 „Eintracht Frankfurt“

88' [1-0] Alexander Madlung (į savus vartus)

„Mainz 05“ 1-2 „Werder Bremen“

3' [1-0] Shinji Okazaki
44' Franco Di Santo („Werder Bremen“) - nerealizavo 11 m baudinio
44' [1-1] Franco Di Santo
49' [1-2] Franco Di Santo

„VfB Stuttgart“ 0-4 „Wolfsburg“

15' [0-1] Ivan Perisic
45' [0-2] Robin Knoche
48' [0-3] Kevin de Bruyne
88' [0-4] Ivan Perisic