Nemenką patirties bagažą sukaupęs G. Lettieri pernelyg nesureikšmino to fakto, kad jam, kaip vyriausiajam treneriui, tai bus pirmasis mačas tarptautinėse varžybose. Antrą sezoną „Panevėžiui“ diriguojantis specialistas pasidžiaugė gera komandos forma.

„Tai man bus pirmasis mačas Europos varžybose. Manau, kad mums ir klubui tai bus labai svarbios rungtynės. Turime puikų orą, puikią aikštę ir tikiuosi, kad turėsime puikias rungtynes.

Manau, kad komandą paruošėme labai gerai, tačiau neturime labai daug informacijos apie kitą ekipą. Jie pradėjo tarpsezonį, dar nežaidžia čempionate – mums nėra lengva suprasti, kokio lygio jie yra dabar.

Tarpusavio mačai buvo prieš metus – tai yra ilgas laiko tarpas. Žiūrėjau dvejas ankstesnes rungtynes. Tai yra komanda, kuri yra labai gera su kamuoliu. Ji saugo kamuolį, lengvai jo nepraranda, žaidžia į priekį ir turi daug patirties. Komanda turi 5-6 žaidėjus iš Moldovos čempiono ir tai yra labai gera komanda.

Nėra labai didelio skirtumo, kad man tai bus pirmas mačas kaip treneriui tarptautinėse varžybose. Buvau Atėnų AEK komandoje ir teko žaisti prieš „Olympiakos“ ar „Panathinaikos“ – turėjau labai svarbias rungtynes. Ketvirtadienio rungtynės – man nieko naujo, tik tai, jog bus pirmas mano mačas Konferencijų lygoje“, – teigė „Panevėžio“ strategas.

Prieš europinį išbandymą mėlynai-raudonų gretas sustiprino ir du naujokai – tai patyręs Latvijos rinktinės gynėjas Kasparas Dubra ir Vokietijos bei Ispanijos pilietybes turintis atakuojantis saugas Federico Palaciosas, savo laiku priklausęs „Leipzig“ ir „Nurnberg“. Abu jie jau turėtų debiutuoti kautynėse prieš „Milsami“ pajėgas.

Antrą kartą Lietuvoje viešintis Orhėjaus klubo vairininkas S. Dubrovinas tikino, kad būsimas varžovas propaguoja kiek kietesnį futbolą negu praėjusiais metais.

„Europinių varžybų startas visada yra įdomus ir tuo pačiu atsakingas periodas. Kiekvienai komandai norisi sėkmingai įveikti bent jau pirmą etapą. Manau, bus įdomios rungtynės, abi komandos nori žengti į kitą etapą. Vieni – sieks revanšo, kiti – nusipelnyti vietos žaisti kitame etape. Manau, rungtynės bus įdomios.

Tiesą pasakius, nustebau, kad antrus metus iš eilės žaisime su „Panevėžiu“. Sutapimais nelabai tikiu, o čia pasitaikė ta komanda, su kuria jau žaidėme, be to, antrus metus iš eilės.

Palyginti su praėjusiais metais, „Panevėžio“ komandoje yra skirtumų. Man pasirodė, kad komanda tapo labiau mobili, labiau atsakinga kalbant apie jėgos futbolą ir labiau kovinga. Techniniu atžvilgiu galbūt liko tame pačiame lygyje. Bent jau iš to, ką mes matėme, komanda nesukuria daug ryškiai gerų momentų pelnyti įvartį, laimi daug rungtynių su minimaliu rezultatu“, – apibendrino 71-erių metų futbolo specialistas.

Pirmosios „Panevėžio“ ir „Milsami“ rugtynės – jau šį ketvirtadienį. Tiesioginę transliaciją nuo 19 valandos galėsite įsijungti portale „Delfi“ arba per „Delfi TV“.

Bilietais į mačą prekiauja bilietai.lt