Jis į Lietuvą atvyksta šeštadienį apie pietus. Tai bus pirmasis prezidento vizitas mūsų šalyje nuo 2021-ųjų rudens, kai jis čia lankėsi FIFA futsal pasaulio čempionato metu.

Kartu su prezidentu atvyks ir keli likę FIFA legendų komandos nariai, kaip Fabio Cannavaro, Michelis Salgado bei Youri Djorkaeffas.

Primename, jog kiti FIFA legendų komandos nariai į Lietuvą keliauti pradėjo šios savaitės antroje pusėje. Pirmasis iš jų atvyko būsimasis komandos treneris, žinomas specialistas Avramas Grantas, atvykęs dar ketvirtadienio popietę.

Penktadienį apie pietus atskrido Roque Junioras, o tada didelė dalis komandos atvyko penktadienio vakarą. Vilniaus oro uoste leidosi Christianas Karembeu, Vincentas Candela, Aldairas, Carlesas Puyolis, Julio Cesaras, Houssine`as Kharja.

Prieš pat vidurnaktį Vilniuje taip pat nusileido ir Ricardo Quaresma, Antonio Valencia bei Estebanas Cambiasso.

Beje, pastarasis kartu su Serginho bei Dida turėjo atvykti ženkliai anksčiau, tačiau dėl streikų Italijos oro uostuose buvo atšauktas jų skrydis iš Milano, tad futbolininkams teko rinktis kitus kelionių variantus.

E. Cambiasso atvyko penktadienio vakarą, tuo tarpu Dida, Serginho, Nuno Gomesas, minėtas Fabio Cannavaro ir kiti likę futbolininkai į Lietuvą atvyks šeštadienį ir keliaus tiesiai į Kauną.

Dalis legendų komandos narių liks Lietuvoje ir sekmadienį bei gyvai stebės LFF taurės finalo rungtynes, kuriose rungtyniaus FK „TransINVEST“ bei FA „Šiauliai“.