Praėjusio sezono finalininkė „Roma“ (Italija) išvykoje 2:1 įveikė etatinius Moldovos čempionus Tiraspolio „Sheriff“.

Pergalingą įvartį Jose Mourinho treniruojamai komandai 65-ą min. pelnė Romelu Lukaku.

Kitose G grupės rungtynėse Prahos „Slavia“ (Čekija) taip pat svečiuose 2:0 susitvarkė su Ženevos „Servette“ (Šveicarija).

E grupėje Anglijos sunkiasvoris „Liverpool“ po ankstyvo varžovų įvarčio turėjo gaudyti namų sienas gynusį Linco LASK (Austrija).

Jurgeno Kloppo auklėtinių kailį gelbėjo trys tikslūs smūgiai antrame kėlinyje: pasižymėjo Darwinas Nunezas ir Luisas Diazas, o paskutinėmis minutėmis po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamedas Salah įtvirtino pergalę efektingai pasiųsdamas kamuolį vartininkui tarp kojų.

E grupėje taip pat žaidžia Briuselio „Union SG“ (Belgija) bei „Toulouse“ (Prancūzija), pirmame ture tarpusavyje išsiskyrusios taikiai 1:1.

H grupės rungtynėse Vokietijoje darbavosi Lietuvos arbitrų brigada, vadovaujama Manfredo Lukjančuko. Vakaras jai nebuvo sudėtingas, kadangi šeimininkai Lėverkuzeno „Bayer“ nuo pat pradžios diktavo sąlygas Švedijos čempionui Geteborgo „Hacken“.

Vilniaus „Žalgirį“ iš Europos lygos eliminavę švedai pralaimėjo 0:4.

Visi rezultatai:

A grupė

Pirėjo „Olympiakos“ 2 – 3 „Freiburg“
9' [0 – 1] Rolandas Sallai
40' [1 – 1] Ayoubas El Kaabi
45' [1 – 2] V. Grifo (11 m)
75' [2 – 2] Ayoubas El Kaabi
86' [2 – 3] Maximilianas Philippas

Londono „West Ham“ 3 – 1 Bačka Topolos TSC
48' [0 – 1] Petaras Staničius
66' [1 – 1] Nemanja Petrovičius (į savo vartus)
70' [2 – 1] Mohammedas Kudusas
82' [3 – 1] Tomašas Součekas

B grupė

Amsterdamo „Ajax“ 3 – 3 „Marseille“
9' [1 – 0] Carlosas Borgesas
20' [2 – 0] Stevenas Berghuisas
23' [2 – 1] Jonathanas Claussas
38' [2 – 2] Pierre'as-Emerickas Aubameyangas
52' [3 – 2] Kennethas Tayloras
79' [3 – 3] Pierre'as-Emerickas Aubameyangas

„Brighton“ 2 – 3 Atėnų AEK
11' [0 – 1] Djibrilis Sidibe
30' [1 – 1] Joao Pedro (11 m)
40' [1 – 2] Mijatas Gačinovičius
67' [2 – 2] Joao Pedro (11 m)
84' [2 – 3] Ezequielis Ponce'as

C grupė

Glazgo „Rangers“ 1 – 0 Sevilijos „Real Betis“
68' [1 – 0] Abdallah Sima

Prahos „Sparta“ 3 – 2 Limasolio „Aris“
11' [0 – 1] Aleksandras Kokorinas (11 m)
20' [1 – 1] Ladislavas Krejči
25' [2 – 1] Ladislavas Krejči
67' [3 – 1] Martinas Vitikas
90' [3 – 2] Shavy Babicka

D grupė

Bergamo „Atalanta“ 2 – 0 Čenstakavos „Rakow“
49' [1 – 0] Charlesas De Ketelaere
66' [2 – 0] Edersonas

Graco „Sturm“ 1 – 2 Lisabonos „Sporting“
58' [1 – 0] Williamas Bovingas Vickas
76' [1 – 1] Viktoras Gyokeresas
84' [1 – 2] Ousmane'as Diomande

E grupė

Linco LASK 1 – 3 „Liverpool“
14' [1 – 0] Florianas Fleckeris
56' [1 – 1] Darwinas Nunezas (11 m)
63' [1 – 2] Luisas Diazas
88' [1 – 3] Mohamedas Salah

Briuselio „Union SG“ 1 – 1 „Toulouse“
45+3' [0 – 1] Thijsas Dallinga (11 m)
69' [1 – 1] Mohamedas Amoura

F grupė

Atėnų „Panathinaikos“ 2 – 0 „Villarreal“
38' [1 – 0] Fotis Ioannidis
78' [2 – 0] Andrazas Sporaras

„Rennes“ 3 – 0 Haifos „Maccabi“
1' [1 – 0] Ludovicas Blasas
31' [2 – 0] Adrienas Truffert
55' [3 – 0] Bertugas Yildirimas

G grupė

Tiraspolio „Sheriff“ 1 – 2 „Roma“
45' [0 – 1] Leandro Paredesas
57' [1 – 1] Cristianas Tovaras
65' [1 – 2] Romelu Lukaku

Ženevos „Servette“ 0 – 2 Prahos „Slavia“
32' [0 – 1] Lukašas Masopustas
59' [0 – 2] Igoh Ogbu

H grupė

Lėverkuzeno „Bayer“ 4 – 0 Geteborgo „Hacken“
10' [1 – 0] Florianas Wirtzas
16' [2 – 0] Amine'as Adli
67' [3 – 0] Victoras Boniface'as
70' [4 – 0] Jonasas Hofmannas

„Qarabag“ 1 – 0 „Molde“
56' [1 – 0] Leandro Andrade