Anot Anglijos dienraščio „Daily Mirror“, Prancūzijos čempionai jau baigia parengti snaiperiui skirtą sutartį. Pagal ją C. Ronaldo jau po visų mokesčių uždirbtų 250 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.

Palyginimui, jeigu „Man United“ norėtų mokėti tokią pačią algą, jiems kas septynias dienas tektų atsisveikinti net su puse milijono svarų sterlingų.

Kita vertus, lemiamą įtaką gali turėti ne pinigai, o legendinis „raudonųjų velnių“ treneris seras Alexas Fergusonas. Ispanijos laikraštis „Marca“ rašo, kad škotas buvo kelis kartus nutaikęs progą susitikti su C. Ronaldo ir bandė jį įtikinti sugrįžti į Angliją.

Šios istorijos pabaiga dar toli gražu neaiški, tačiau įvairių pranešimų duomenimis, portugalas nesutaria su dabartiniu „Real“ treneriu Rafaeliu Benitezu ir po to, kai buvo paskelbta, jog šis lieka prie klubo vairo, puolėjas yra pasirengęs ieškoti naujos darbovietės.

Šaltinis
Temos
Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.
www.EuroFootball.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (21)