Paklausta, ar įsivaizduoja save santuokoje, auginančią pulkelį vaikų, Monisha net nusijuokia. „Oi ne, pažiūrėkit į mane, ne, ne“, – laidoje „Kasdienybės herojai“ savo pasakojimą pradeda moteris.

Tačiau kad suprastume, kiek jausmų šiuose Monishos žodžiuose, jos istoriją reikia pradėti nuo pradžių. Savo skausmingą gyvenimo istoriją artistė žiniasklaidoje pasakojo ne kartą – kaip su broliais augo vienkiemyje Akmenės rajone ir kiek smurto patyrė iš girtaujančio patėvio. „Patėvis su medžiokliniu šautuvu sustatė mus į eilę ir liepė rinktis, kuris pirmas.“ Tokios antraštės apie artistę mirga žiniasklaidoje.

Tačiau labiausiai Monisha prisimena pabėgimą iš namų. Ir nors šiandien ji mieliau nebesikapstytų po tą išties sudėtingą laiką, tačiau jos mamos drąsa tikrai gali įkvėpti ne vieną sunkumus išgyvenančią moterį.

Monisha patikina dėl patirto smurto atleidusi savo patėviui: „Tikrai. Aš privalėjau, nes negalėčiau gyventi kitaip. Aš jį sapnuodavau. Jis mano buvo didžiausia baimė. Košmaras. Tai, norint toliau gyventi ir statyti savo ateitį, turi atleisti.“

Visiškame vienkiemyje, miško sodyboje užaugusi Monisha iki šiol džiaugiasi, kad kaimo mokykloje atsirado viena išties rūpestinga, išsilavinusi pedagogė, kuri skyrė tik šiek tiek laiko ir pastangų savo mokinei, tačiau tos pastangos kardinaliai pakeitė jos likimą.

Taip vienuolikametė iš miško, įstojusi į Čiurlionio menų mokyklą, pradėjo savarankišką gyvenimą Vilniuje. O šeimą jai atstojo klasės draugai – pavyzdžiui, Naglis Bierancas, Kristina Tarasevičiūtė.

Monisha savo gyvenimą ir labai skirtingas veiklas skirsto į dešimtmečius. Dešimt metų ji buvo profesionali baleto artistė, dešimt – gatvės šokių atstovė, o prieš keletą metų pradėjo savo kaip tapytojos kelią.

Šiaip jau Monisha atrodo tikra kompanijos siela, kuriai nesvetimas bohemiškas gyvenimas ir vaakrėliai. Tačiau ji patikina niekada neleidžianti sau pernelyg atsipalaiduoti. Sportas, meditacija ir griežtas dienos rėžimas – neatskiriamos jos gyvenimo dalys.

Visą interviu žiūrėkite vaizdo įraše.

Gyvenimo būdo laida „Kasdienybės herojai“tai stiprių asmenybių jaudinančios gyvenimo istorijos. Kas savaitę - interviu su gerai žinomais, o gal išskirtinį gyvenimo būdą pasirinkusiais žmonėmis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt