Kamerūniečio nesustabdę Nate'o McMillano auklėtiniai svečiuose vietos „76ers“ (19-11) nugalėjo 113:101 (24:34, 25:25, 31:18).

J. Embiidas per 34 minutes spėjo sumesti net 40 taškų (12/16 dvit., 1/6 trit., 13/16 baud.), atkovoti 21 kamuolį ir atlikti 3 rezultatyvius perdavimus.

Nors Domantas Sabonis savo tiesioginiui oponentui neprilygo, lietuvis taip pat buvo nepėsčias. Jo sąskaitoje – 14 taškų ir 16 atkovotų kamuolių.

16 atkovotų kamuolių yra aukštaūgio karjeros rekordas. 31 minutę rungtyniavęs D. Sabonis jį pakartojo jau trečią kartą šį sezoną.

Šeštąją pergalę iš eilės pasiekusi Indianos ekipa atitrūko ketvirtajame kėlinyje, kuriam įpusėjus pavyko įgyti svarbų dviženklį pranašumą 102:92.

Be traumą patyrusio Jimmy Butlerio rungtyniavusiems šeimininkams per likusį laiką atsitiesti jau nebepavyko.

„76ers“: Joelis Embiidas 40 (21 atk. kam.), J.J. Redickas 22, Benas Simmonsas 18 (9 atk. kam.).

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 26 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 18, Domantas Sabonis (16 atk. kam.), Victoras Oladipo (9 rez. perd.) ir Cory Josephas po 14.