„Timberwolves“ išvykoje 122:116 (25:26, 31:35, 34:31, 32:24) nugalėjo „Suns“ žvaigždyną ir seriją laimėjo 4:0.

Kitame etape vilkų laukia Denverio „Nuggets“ ir Los Andželo „Lakers“ poros nugalėtoja. Šiuo metu 3:1 pirmauja „Nuggets“ krepšininkai.

Ketvirtame serijos mače žiūrovai išvydo įspūdingą gynėjų dvikovą. „Suns“ ekipai Devinas Bookeris pelnė 49 taškus (10/16 dvit., 3/5 trit., 20/21 baud.), bet jam atsaką turėjo Anthony Edwardsas – 40 taškų (6/10 dvit., 7/13 trit., 7/10 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai.

Abu jie sulaukė ir rimtos pagalbos – nugalėtojams Karlas-Anthony Townsas pridėjo 28 taškus ir 10 sugriebtų kamuolių, o Kevino Duranto sąskaitoje – 33 taškai. Jis ir D. Bookeris buvo vieninteliai „Suns“ žaidėjai, surinkę dviženklį taškų skaičių.

Viso susitikimo metu nė vienai komandai nepavyko įgauti apčiuopiamo pranašumo – didžiausias skirtumas siekė tik 6 taškus, o galiausiai viskas sprendėsi paskutinėmis akimirkomis.

A. Edwardsas surinko keturis taškus iš eilės, Mike’as Conley pridėjo du ir pradėjus tiksėti paskutinei minutei svečiai atitrūko 119:113. „Suns“ viltis dar gaivino baudas realizavęs D. Bookeris, bet A. Edwardsas dėjimu padėjo tašką rungtynėse ir serijoje.

„Suns“: D. Bookeris 49, K. Durantas 33 (9 atk. kam.), J. Nurkičius ir B. Bealas po 9.

„Timberwolves“: A. Edwardsas 40, K. Townsas 28 (10 atk. kam.), J. McDanielsas 18, M. Conley 10.

Kitame susitikime Dalaso „Mavericks“ namie buvo triuškinama 31 taško skirtumu ir galiausiai 111:116 (16:39, 33:27, 29:16, 33:34) nusileido Los Andželo „Clippers“.

Pastarieji susigrąžino namų aikštės pranašumą ir išlygino serijos rezultatą – 2:2. Kitos rungtynės bus žaidžiamos Los Andžele.

Įpusėjus antram kėliniui „Clippers“ tyčiojosi iš varžovų – 55:24. Vis tik nuo šio momento prasidėjo „Mavericks“ pabudimas, įkvėptas Kyrie Irvingo. Gynėjas surinko 13 taškų iš eilės ir dar prieš pertrauką padėjo ekipai stipriai sumažinti deficitą – 49:66.

Po šios „Mavericks“ toliau kopė į kalną, kol likus žaisti dvi minutes po K. Irvingo metimo net išsiveržė į priekį – 105:104. Vis tik tada tritaškį įsmeigė Paulas George’as, K. Irvingas prametė, o kitoje aikštės pusėje tolimą metimą atseikėjo ir Jamesas Hardenas – 110:105.

„Clippers“ ir vėl vertėsi be traumą patyrusio Kawhi Leonardo, bet užteko galingo P. George’o ir J. Hardeno dueto – abu krepšininkai pelnė po 33 taškus.

„Mavericks“ komandoje rezultatyviausias buvo K. Irvingas – 40 taškų. Luka Dončičius pridėjo 29 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), nors iki pat apšilimo pabaigos nebuvo aišku ar slovėnas žais dėl jaučiamų kelio skausmų.

„Mavericks“: K. Irvingas 40 (8/13 dvit., 6/12 trit., 6/6 baud.), L. Dončičius 29 (1/9 trit. 10 atk. kam., 10 rez. perd.), D. Jonesas 14, P.J. Washingtonas 10.

„Clippers“: P. George’as (7/10 trit., 8 rez. perd.) ir J. Hardenas po 33, I. Zubacas 13, T. Mannas ir N. Powellas po 11.