„Po tokios neeilinės situacijos, kurią turėjome šį sezoną, reikėjo rinktinės krepšininkėms ir jaunimo rinktinėms sportuoti. Kilo tokia idėja iš kiekvienos jaunimo rinktinės pakviesti pačias perspektyviausias krepšininkes į šalia vykstančią moterų rinktinės stovyklą.

Bandysime jas įtraukti ir į pagrindinės rinktinės treniruotes. Manau individualus darbas vyks ir grupėmis, su ta mintimi, kad ateityje, po kelių metų viena ar kita žaidėja galėtų prisijungti prie pagrindinės moterų rinktinės.

Stovyklos metu gerinsime tiek taktiką, tiek fizinį pasirengimą, tiek tarpusavio ryšius. Sezonas baigėsi anksti ir turime unikalią progą užsidaryti ir gerai padirbėti Druskininkuose.

Visos žaidėjos akcentavo, kad tai yra labai gera idėja, niekas neatsisakė ir atvažiuoja jau šiek tiek pasiruošusios, atlikusios namų darbus, kad stovyklos metu galėtume žengti toliau“, – sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.

Rinktinė treniruosis Druskininkų sporto centro salėje, o rinktinės strategas pabrėžė, jog labai laukia ir kviečia merginų krepšinio trenerius atvykti į treniruotes, stebėti jas ir padiskutuoti apie pratybų procesą bei moterų krepšinį.

„Kviečiu visus trenerius į stovyklą, galėsime bendrauti, diskutuoti, pareikšti savo nuomonę. Manau, kad turėsime gerą stovyklą“, – teigė M.Šernius.

Žaidėjų sąrašas

1.Gabrielė Šulskė
2.Audronė Zdanevičiūtė
3.Justina Miknaitė
4.Laura Juškaitė
5.Gabija Meškonytė
6.Laura Miškinienė
7.Giedrė Labuckienė
8.Monika Grigalauskytė
9.Gintarė Petronytė
10.Daugilė Šarauskaitė
11.Urtė Čižauskaitė
12.Justė Veronika Jocytė
13.Gerda Raulušaitytė
14.Rusnė Augustinaitė
15.Eglė Šikšniūtė
16.Laurita Jurčiūtė
17.Simona Visockaitė
18.Brigita Sinickaitė
19.Dominyka Paliulytė
20.Kamilė Nacickaitė

Šaltinis
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)