Lietuvių komandų akistatoje „Barcelona“ (18-9) išvykoje 89:84 (25:15, 21:29, 16:24, 27:16) įveikė Santjago de Kompostelos „Monbus Obradoiro“ (7-20).

M. Blaževičius per 16 minučių spėjo pelnyti 12 taškų (4/4 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išprovokuoti 6 pražangas, atlikti du rezultatyvius perdavimus ir surinkti 22 naudingumo balus.

Savo ruožtu R. Jokubaitis žaidė vos 8 minutes, per kurias pasižymėjo 4 taškais (2/2 dvit., 0/1 trit.), rezultatyviu perdavimu ir 4 naudingumo balais.

Šį sezoną gynėjas Ispanijos čempionate taip trumpai dar nebuvo rungtyniavęs. Eurolygos susitikime su Stambulo „Fenerbahče“ įžaidėjas neseniai gavo pasireikšti tik tris minutes.

„Barcelona“ po šios pergalės žengia trečia, M. Blaževičiaus klubas užima 16-17 vietas ir kovoja dėl išlikimo aukščiausioje lygoje.

„Monbus Obradoiro: Th. Scrubbas 24, J. Howardas ir J. Timma po 13, M. Blaževičius 12.

„Barcelona“: N. Laprovittola 21, J. Vesely 18, O. Da Silva 14, A. Abrinesas 10.