16
Kitas

1. Mieste „paklystantys“ taksi

Išmanyti pagrindinius sukčiavimo būdus ypač pravartu tiems keliautojams, kurie nesirenka grupinių kelionių su gidais, kuomet kiekviena minutė yra suplanuota ir viskas daroma kartu su grupe.

Keliaujant savarankiškai, kad ir per kelionių agentūrą užsisakius lėktuvų bilietus ar viešbučius, teks ne kartą susidurti su vietiniais gyventojais, o štai tuomet gali nutikti įvairiausių dalykų. Žinoma, Vakarų šalyse to galite ir nepastebėti, bet nuvykus į tolimesnes ir ypač egzotiškas valstybes, susidursite su visai kita kultūra ir neišsemiama žmonių fantazija, kai reikalas paliečia jūsų piniginės klausimą.

Tad nors apgaulės būdus varžo nebent žmogaus fantazija (kas ne kas, o jau sukčiai jos tikrai nestokoja), tačiau didžioji dauguma apgavystės būdų yra labai giminingi pagal savo pobūdį. Savarankiškas keliones organizuojanti agentūra „Etours.lt“, remdamasi savo klientų patirtimi, sudarė dažniausiai pasitaikančių apgavysčių schemų sąrašą, kurį siūlo įsidėmėti visiems keliautojams.

16
Kitas

1. Mieste „paklystantys“ taksi

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)