„Nedelsdami nuvykome į žvejo nurodytą vietą, bet pažeidėjas jau buvo pasišalinęs. Susitikę su pranešėju, gavome vaizdo įrašą ir taip atpažinome pažeidimą padariusį asmenį“, – sako Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Darius Jurevičius.

Žvejo pateiktoje medžiagoje buvo užfiksuotas brakonierius, traukiantis tinklus, taip pat nufilmuota, kaip jis grasina susidoroti, šaiposi ir demonstruoja lytinius organus.

Nustatyta, kad asmuo, pastatęs tinklus, gerai žinomas Kauno gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnams ir ne kartą baustas už tokio pobūdžio pažeidimus.

Neteisėtai tinklais žvejojusiam asmeniui gresia bauda iki 300 eurų. Už tinklais pagautus 47 karšius, 1 sterką ir 3 kg karosų teks atlyginti žuvų ištekliams padarytą žalą – beveik 5 tūkst. eurų. Be to, krūmuose šalia žūklės vietos buvo rasta ir paimta guminė valtis su irklais.

„Visada nuoširdžiai dėkojame žmonėms, aktyviai teikiantiems mums informaciją. Taigi šįkart labai ačiū žvejui, nepabūgusiam pažeidėją dar ir nufilmuoti“, – pabrėžia D. Jurevičius.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt