Ką reikia daryti, norint gauti pavasarinių dovanų? Viskas labai paprasta! KABLYS.lt Facebook paskyroje siųskite mums nuotraukas ir vaizdo įrašus su savo sugautais šapalais ir vienam iš jūsų jau šį penktadienį atiteks naujas masalas.

Jei pavasarinių upių gyventojai kol kas kimba vangiai, verskite KABLYS.lt žurnalisto patarimus, kaip ir kokiu jauku suvilioti šapalus ir traukite prie upės – jums būtinai pavyks!

Prizas: TsuYoki AGENT 36F – tai nedidelis cranck tipo vobleris, skirtas šapalų, salačių, ešerių, upėtakių ir kt. žuvų žvejybai upėse su lėta ar stipria srove. AGENT 36F vobleriuose naudojama balansavimo sistema su tarškančių ir garsą skleidžiančių šratelių kamera. Vobleriai „apginkluoti“ kokybiškais Japoniškais OWNER Cultiva trišakiais kabliukais. Nors patys vobleriai yra tik 3,6 cm dydžio, tačiau aeorodinaminės savybės kaip tokio tipo masalui yra tikrai labai geros. Tai patvirtina ir tai, kad testų metu su spiningu, kurio išmetimas iki 12 gramų – buvo galima be vargo šį masalą numesti 25 – 30 metrų.

TsuYoki AGENT 36F vobleriuko laimėtoją sužinosime jau šį penktadienį, o kitą savaitę galvakablis.lt žada dar daugiau dovanų!