Esame susituokę jau 14 metų, bendraujame 20 metų, jis pirmoji ir didžioji mano gyvenimo meilė. Tai žmogus, kurį pamilau iš pirmo žvilgsnio, jis mano idealas – aukštas, protingas, vyriškas, toks, į kurio petį gali visada atsiremti.

Auginame kartu du vaikučius, vienas jau paauglys, kitas dar darželinukas. Atrodytų, esame ideali šeima, daug visko kartu išgyvenę – ir šilto, ir šalto. Bet žinoma, kaip ir visos šeimos, ir pasipykstame, ir pasiginčijame... Juk nėra namų be dūmų, ypač pragyvenus santuokoje daugiau nei dešimt metų!

Deja, jau ne vienerius metus mane kankina labai negera nuojauta ir netgi įtarimai savo vyrui...

Prieš 3,5 metų mano vyras pradėjo keistai elgtis. Vieno gimtadienio metu pradėjo kalbėti labai nešvankius dalykus apie vyru seksą, vyrų užpakalius ir pan. Gerai išgėręs jis netgi pradėjo šokti su vienu vakarėlyje dalyvavusiu vyru. Aš likau šokiruota!

Ne kartą yra buvę epizodų, kuomet vyras apkabina savo draugus vyrus per liemenį, priėjęs iš nugaros rodo įvairius gestus, nuolat kalba apie vyru oralinį seksą ir t. t. Kartą išėjus su draugų pora į miestą, gerai išgėręs jis pradėjo apkabinęs per pečius draugės vyrui pečius masažuoti... Mes likome nesupratę kas vyksta. Draugės vyras labai nesureikšmino, nes nėra gerai pažįstamas su mano vyru. Tikriausiai pagalvojo, kad mandagiai ji apkabino...

Tačiau mūsų seksualinis gyvenimas – grynų gryniausia katastrofa! Esu nuolat atstumiama, o pasiteisinimai vis tie patys – nuovargis darbe, intensyvios sporto treniruotės, nuotaikos nebuvimas, nes, pavyzdžiui, susibarėme... Ir tai tęsiasi apie ketverius metus...

Ir šiaip jau, mano manymu, per daug sutapimų ir keistų epizodų... Bandžiau apie tai su juo kalbėtis, tačiau vyras neigia, kad jam patinka vyrai ir sako, kad aš ligonė, man vaidenasi ir prisigalvoju!

Man tai nepriimtina, taip pat kartą jis atvirai pareiškė, kad myli vyrus, ir tai girdėjo paauglys sūnus! Šis pareiškimas buvo pasakytas blaivaus žmogaus juoko forma... Bet aš nieko nebesuprantu, kas čia per juokai ir dar prie savo vaiko?

Ne vienerius metus vyras važinėja į verslo komandiruotes ir vyksta su vyrais kolegomis. Be to, vyro telefonas užrakintas po devyniais užraktais, t.y. su pirštų antspaudais, kad tik aš, neduok Dieve, nepamatyčiau slaptažodžio... Nuolat telefono nepaleidžia iš rankų, jau kurį laiką bendrauja ir susirašinėja su savo naujuoju kolega, kartu sportuoja, leidžia laiką po darbo! Tas kolega labai neaiškus žmogus, keliskart išsiskyręs, nauja žmona kažkur užsienyje su vaiku gyvena...
Žinoma, kaip sakoma, ne pagautas, ne vagis... Bet padėkite man ir patarkite, kaip man išsiaiškinti pagaliau su kuo aš gyvenu?
Vyras sako, kad mums viskas gerai, kad pati esu išlepusi ir nežinau ko noriu... Gal samdyti privatų detektyvą?

Prašau, patarkite, pasidalinkite savo patirtimis, jei susidūrėte su biseksualiu vyrų elgesiu... Šiuo klausimu nėra daug informacijos, nes tai labai intymus reikalas, ypač kai tai liečia šeimas ir jose gyvenančius vaikus.

Komentuoja seksologas Viktoras Šapurovas

Viktoras Šapurovas

Jeigu pradeda vyrauti biseksualus partnerio elgesys, reikia susirūpinti seksualinio gyvenimo šeimoje kokybe. Tikslinga kviesti vyrą kartu apsilankyti pas seksologą. Neretai vyro poreikiai suvokiami supaprastintai, kai kurios moterys mano, kad užtenka pasyviai atsiduoti. Galima spėti, kad yra pablogėjęs dvasinis ir emocinis kontaktas, kas irgi neigiamai įtakoja seksualumą. Tikrai nerekomenduočiau samdyti privataus detektyvo – tai reikštų visišką santykių griūtį, verčiau būtų pabandyti su specialisto pagalba atkurti ryšį. O ypatingai nerimauti dėl neigiamo poveikio vaikams ir paaugliams, manyčiau, nereikėtų, nes homoseksualumas ir biseksualumas nėra užkrečiami.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt