Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) penkioliktą kartą organizuojamame konkurse „Už darnią plėtrą“ dalyvauja NT plėtotojai, kurie įsitikinę, kad jų išvystytas gyvenamasis arba komercinės paskirties objektas (arba kompleksas) vertas geriausio NT projekto vardo. Pagrindiniai konkurso tikslai – įvertinti naujus NT projektus skirtingose kategorijose, kelti kokybės kartelę plėtotojams ir šviesti pirkėjus puoselėjant darnios plėtros idėjas.

Paraiškas konkursui galėjo teikti visi NT plėtotojai. Šiais metais konkurso rengėjai gavo 16 paraiškų (6 iš jų – Ateities projekto nominacijai). Paraiškos pateiktos iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Šiaulių. Du mėnesius (rugsėjį ir spalį) 10 komisijos narių važiavo savo akimis pamatyti ir įvertinti kiekvieną konkurse dalyvaujantį projektą. Jau netrukus, lapkričio mėnesio pabaigoje savo balsą už patikusį projektą galės atiduoti ir kiekvienas „Delfi būstas“ skaitytojas. „Delfi būstas“ antrus metus prisideda viešinant konkurse dalyvaujančius projektus ir kviečia savo skaitytojus ne tik balsuoti už labiausiai patinkančius, bet ir išreikšti savo nuomonę apie šiandienę situaciją NT rinkoje.

Šių metų konkursas „Už darnią plėtrą“ dėlios stiprius klimato kaitos akcentus NT projektų įgyvendinimo kontekste.

„Darni NT plėtra ir klimato kaita yra neatsiejami dalykai. NT plėtotojai, statydami naujus statinius, vystydami infrastruktūrą, skirdami dėmesį želdiniams, kuria žmogaus gyvenamąją aplinką, tuo pačiu - suponuoja ir jo gyvenimo būdą. Kuo tvaresnius sprendimus pasiūlo statytojas, tuo draugiškesnį aplinkai gyvenimą gyvena žmogus“, – pranešime kalba Mindaugas Statulevičius, LNTPA vadovas ir konkurso komisijos pirmininkas.

Todėl, šių metų konkurso „Už darnią plėtrą“ pagrindinė žinutė potencialiems dalyviams, miestui ir miestiečiams – kurkime klimatui neutralius miestus su humaniška aplinka, žaluma, tvariu judumu. Būtent tokia yra darnios NT plėtros esminė siekiamybė šiandien.

Du mėnesius (rugsėjį ir spalį) komisijos nariai važiavo savo akimis pamatyti ir įvertinti konkurse dalyvaujančius projektus. Dabar atėjo laikas jums atiduoti savo balsą už, jūsų nuomone, „Publikos prizo“ verčiausią projektą. Balsavime dalyvauja projektai, kurie teikė paraiškas dėl pagrindinio „Už darnią plėtrą 2022“ prizo. Išrinkite verčiausią!

Atsitiktine tvarka pateikiame visus 10 projektų, pretenduojančių tapti pagrindinio prizo „Už darnią plėtrą“ nugalėtojais. Balsavimas truks iki gruodžio 4 dienos ir gruodžio 8 dieną paaiškės, kuris projektas pelnė publikos širdis. Balsuoti galite tik už vieną projektą ir vieną kartą. Daugiau projektų nuotraukų ir aprašymus rasite:

Gyvenamosios paskirties projektai ČIA.

Poilsio-viešbučio – ČIA.

Visuomeninės ir komercinės – ČIA.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)