„Herojai tarp mūsų“ – DELFI portale gimusi ir jau šeštus metus gyvuojanti iniciatyva.
APIE PROJEKTĄ
„Herojai tarp mūsų“ – DELFI portale gimusi ir jau šeštus metus gyvuojanti iniciatyva, siekianti parodyti kiek daug žmonių Lietuvoje kuria pokytį, žengia papildomą žingsnį savo kasdienėje veikloje ir įkvepia aplinkinius veikti. Per visą šį laikotarpį buvo išpublikuota daugiau nei 80 motyvuojančių istorijų apie herojus, kurie yra šalia mūsų – mūsų darbovietėse, kaimynystėje, bendruomenėje.

2013 metais debiutavęs projektas prieš gražiausias žiemos šventes skatino prisiminti ir siųsti istorijas apie herojus, kurie gyvena tarp mūsų. Pirmaisias metais, DELFI portalo skaitytojų balsai lėmė penkis nugalėtojus: Simas Damašius; Modestas Nugaras; Linos Paluckienės dukra Dominyka; Daiva Gudelevičiūtė ir gydytojai Ričardas Daunoravičius, Erika Streižienė ir Kristina Razmurienė; Dalius Mackela.

2014 didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas tęsė savo misiją ir apdovanojo dar penkis herojus- Jurgitą Pocienę; Viktorą Topolį; Martyną Girulį; Martyną Levickį; Vytautą Puidoką.

2015 metais herojais tarp mūsų tapo Vitalijus Vaitkevič; Kristina Stankutė- Matė; Ieva Krivickaitė; Laima Zemleckienė; Aleksas Augaitis.

2016 projektas apdovanojo dvigubai daugiau nominuotų herojų. Laimėtojais išrinkti vilniečių pora Andžėjus Ravanas ir Vaida Bandzaitė; ugniagesys Aurelijus Lipinskas; išminuotojas Nerijus Alekna; treneris Algimantas Šatas; laiškininkė Edita Geštautienė; BPC darbuotoja Jurgita Prokopekovienė; Maltos ordino savanoris Saulius Oželis; troleibuso vairuotoja Simona Januš; ortopedijos technikos vadybininkė Roberta Orlauskaitė; greitosios pagalbos medikas Valerijus Moskaliovas; policininkas Arūnas Guga; antstolė Brigita Palavinskienė.

2017 herojais buvo nominuojami į Lietuvą sugrįžę ir sėkmingai įsikūrę buvę emigrantai. Laimėtojais tapo Antanas Saulaitis; Arvydas Savulionis; Leonas Narbutis; Asta Dervinytė- Bongarzoni; Jurgis Pašukonis; Linas Mažutis; Eglė Usonytė; Anastasija ir Antonas Javtiuchovai; Dovydas Petrošius.

2018 DELFI herojų ieško tarp mokytojų – žmonių, kurie ugdo herojus ateities Lietuvai! Iniciatyvos „Idėja Lietuvai“ metu šią profesiją paversti prestižine pasirinko ir visa šalis, todėl atėjo laikas įrodyti, jog jau šiandien Lietuvoje dirba daugybė mokytojų, kurie neskaičiuoja savo laiko ir jėgų. Mokytojai-herojai – tai tie žmonės, kurie įkvepia mus siekti užsibrėžto tikslo, padeda atrasti savo kelią ir drąsiai juo žengti.
NAUJIENOS
Prezidentė apdovanojo šių metų „Herojus tarp mūsų“ (5)
Prezidentė apdovanojo šių metų „Herojus tarp mūsų“: mokytojų streikas buvo priminimas ir pagėdinimas (36)
Svajonę tarnauti kariuomenėje iškeitė į darbą mokykloje: čia neskaičiuoja nei valandų, nei pinigų (0)
Svajonę tarnauti kariuomenėje iškeitė į darbą mokykloje: čia neskaičiuoja nei valandų, nei pinigų (7)
Amžinos jaunystės receptą rado netikėtoje vietoje: profesiją paskyrė likimas (8)
Istorijos, apie kurias visuomenė nenori kalbėti: papasakojo apie fantastiškų žmonių tragiškus likimus (0)
Daugiau
Apie projektą
Naujienos
Įgyvendina:
Globoja: