9-erius metus Briuselyje pradirbusi mokytoja grįžo į Lietuvą: važiuoju į darbą ir dainuoju (28)

27921
Rafael Achmedov | www.DELFI.lt
2019 m. sausio 2 d. 15:07
„Kad ir labai gerai Briuselyje, visi ilgisi Lietuvos. Ir kai grįždama iš Lietuvos atveždavau skanios „Jorės“ duonos, tai vaikai sakydavo: mes nenorime jokių saldainių, norim tik duonos ir lašinių“, – juokiasi 9-erius metus Briuselyje pradirbus pradinių klasių mokytoja Dalė Morkūnienė.

40 metų mokytoja dirbanti Dalė sako, kad per visus darbo metus teko išmokti atsakomybės. Šiandien mokytoja jau antrus metus dirba Kauno Panemunės pradinėje mokykloje, o prieš tai 9 metus praleido Briuselyje, mokydama ten gyvenančių lietuvių vaikus.

Ryžosi 9 metų iššūkiui

„Visuomet buvau žingeidi ir siekianti naujų iššūkių profesinėje srityje, būtent todėl 2006 metais, dienraštyje „Lietuvos rytas“ atkreipiau dėmesį į Švietimo ir Mokslo Ministerijos skelbiamą konkursą pradinių klasių mokytojams dirbti Briuselio ir Liuksemburgo Europos mokyklose.

Visus konkurse skelbtus reikalavimus atitikau ir gavau pasiūlymą prisijungti prie Briuselio Europos mokyklos komandos. Tai buvo didelis iššūkis ne tik profesinėje srityje, bet ir gyvenime. Tikrai džiaugiuosi, kad turėjau šią galimybę – 9 metus dirbti daugiakultūrinėje aplinkoje, kurioje susipažinau su nuoširdžiais kolegomis iš įvairių Europos Sąjungos šalių bei dalyvavau įvairiuose tarptautiniuose projektuose“, – dalinasi Dalė.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai