Svetimiems žmonėms pagalbos ranką ištiesęs jaunuolis: visi turėtumėme taip pasielgti (0)

520
Justinas Arlauskas, Rinatas Chairulinas | www.DELFI.lt
2017 m. gruodžio 15 d. 14:42
Portale DELFI dar 2013 metais gimusi iniciatyva „Herojai tarp mūsų“ gyvuoja jau penktus metus. Šia proga kviečiame prisiminti daugiausiai dėmesio sulaukusias istorijas, kurių per visą šį laikotarpį buvo išpublikuota daugiau nei 80.

Beveik prieš dvejus metus publikuota istorija apie energingo, savanoryste susižavėjusio jaunuolio Viktoro Jermolovo pagalbą nepažįstamai šeimai. Viktoras jai neliko abejingas tuomet, kada viešajame transporte išgirdo mamos ir dukters kivirčą dėl pamestų kelių eurų ir suprato, kad šiai šeimai tikrai reikalinga pagalba. Ant kojų atsistojusi šeima nusprendė papasakoti istoriją DELFI redakcijai ir taip bent minimaliai atsidėkoti Viktorui.

Kas pasikeitė jaunuolio gyvenime po to, kai buvo išpublikuotas straipsnis apie jo herojišką poelgį ir kaip jam sekasi šiuo metu, jūsų dėmesiui vaizdo reportaže.

Šių metų iniciatyvos tema – renkuosi Lietuvą. Emigracijai tampant vis didesne mūsų šalies žaizda DELFI kartu su partneriais kviečia susipažinti su namo grįžusiais emigrantais. Tai istorijos apie tuos, kurie sunkiai uždirbtą patirtį atiduoda šaliai ir jos žmonėms, kuria darbo vietas ir skatina Lietuvą pamilti iš naujo.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai