Svajonę tarnauti kariuomenėje iškeitė į darbą mokykloje: čia neskaičiuoja nei valandų, nei pinigų (0)

3457
Kiril Čachovskij | www.DELFI.lt
2019 m. sausio 10 d. 12:42
Kai darbas ir hobis sutampa, belieka tik džiaugtis ir keiktis – su tokia mintimis sutinka iš Rokiškio kilusi kūno kultūros mokytoja Diana Balužytė. Moteris pasakoja, kad mylėdama savo darbą, ji neskaičiuoja nei valandų, nei krūvio, nei pinigų.

Diana yra paskutinė DELFI iniciatyvos „Herojai tarp mūsų“ veikėja. Ją aplankome Kupiškyje, kurį prieš 17 metų ji iškeitė vietoj gimtojo Rokiškio. Dianą į Kupiškį atviliojo čia įsikūrusi Technologijų ir verslo mokykla, jos pirmoji darbovietė.

Susėdame erdvioje mokyklos salėje. Gurkšnodama žalią arbatą Diana prasitaria, kad ji praktikė, jai lengviau būti sporto salėje, nei ką nors pasakoti.

Neskaičiuoja nei valandų, nei pinigų

Jau nuo mažų, sako Diana, jai buvo aišku, kad gyvenimą sies su sportu. „Jau galva, kaip sako rokiškėniškai-kupiškėniškai, buvau pramušta nuo darželio laikų. Man labai patiko sportas ir nesvarbu, kaip bus, žinojau, kad galiu būti sportininke, mokytoja, trenere, policininke, kariuomenėje tarnauti, bet tai turi būti susiję su fiziniu aktyvumu“, – su plačia šypsena sako Diana.

Visą interviu galite perskaityti čia.

Daugiau

Rekomenduojame

Archyvo paieškos rezultatai