Abrams

165 статей

Vaidas Saldžiūnas

Basakojai, skarmalus dėvintys ir surūdijusiais automatais ginkluoti kalnų genčių vyrukai iš Jemeno, regis, neturėtų būti ta grėsmė, kurie gali sugadinti šventes, sutrikdyti pasaulinius prekybos tinklus ir sukelti naftos kainų šuolį. Tačiau būtent tokia situacija klostosi strategiškai svarbiame pasau...

2023 m. декабрь 20 d. 11:00

25 ноября в Вильнюсе, на проспекте Конституциёс, состоится парад по случаю 105-летия восстановления Литовской армии. В параде примут участие литовские военные и военные НАТО. В пятницу в столице уже можно увидеть военную технику.

2023 m. ноябрь 24 d. 13:05
Vaidas Saldžiūnas

Vasarą kilęs skandalas dėl KAM siūlymo rinktis vokiškus tankus „Leopard 2“ prigeso. Tačiau jo nepamiršo konkurentai iš Pietų Korėjos, jau pateikę savo siūlymą. Su Lenkija dėl rekordinių tankų K2 užsakymų susitarę korėjiečiai tiksi, kad dar pavyks suvilioti ir Lietuvą, nepaisant jos preferencijos Vok...

2023 m. сентябрь 28 d. 05:30
ELTA

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pirmadienį pranešė, kad JAV tankai „Abrams“ jau atvyko į Ukrainos teritoriją ir rengiamasi šiais tankais sustiprinti pajėgas, kurios lėtai vykdo kontrpuolimą prieš Rusijos kariuomenę.

2023 m. сентябрь 25 d. 15:23

Сразу несколько ведущих западных СМИ сообщили, что президент США Джо Байден планирует предоставить Украине баллистические ракеты ATACMS более дальнего радиуса действия для помощи в продолжающемся контрнаступлении ВСУ.

2023 m. сентябрь 24 d. 12:38
Vaidas Saldžiūnas

Lenkija turės galingiausią armiją Europoje. Tokie neseniai išsakyti šios šalies valdžios pažadai, regis, pildosi su kaupu: tarsi laimėję loteriją lenkai šluoja ginkluotės ir technikos lentynas visame pasaulyje. Stebina ne tik įsigijimų įvairovė bei įspūdingi kiekiai, bet ir sandorių vertė. Kas už vi...

2023 m. сентябрь 11 d. 05:30

В интернете появилась видеозапись, на которой заметен горящий британский основной боевой танк Challenger 2. Эти танки стоят на вооружении в 82-й отдельной десантно-штурмовой бригаде ВСУ, которая с конца августа участвует в наступлении в Запорожской области.

2023 m. сентябрь 06 d. 10:07
Vaidas Saldžiūnas

Jūs nesuprantate šito karo esmės. Taip Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadas generolas Valerijus Zalužnas neva atšovė amerikiečiams, kurie spaudžia ukrainiečius keisti taktiką – smogti visa jėga ir pralaužti frontą, o ne iš lėto jį graužti po truputį. Vieši nesutarimai sulaukia ne tik prieštaringų, kart...

2023 m. август 29 d. 05:30

Государственный совет по обороне Литвы примет о решение о закупке танков осенью. Пока идут консультации, сказал в эфире Delfi глава комитета Сейма по нацбезопасности и обороне Лауринас Кащюнас.

2023 m. август 28 d. 15:59
Melo detektorius
Interaktyvu
Melo detektorius
Interaktyvu
Ar tikrai padėdama Ukrainai JAV taupo savo pinigus?

Viešojoje erdvėje platinama melaginga informacija, kad siųsdamos ginklus ir karinę techniką Ukrainai Jungtinės Valstijos siekia sau finansinės naudos, o ne padėti Rusijos užpultai šaliai.

2023 m. август 22 d. 20:30