Hay Group

32 статей

Jūratė Bučienė

Moterys turi daugiau galimybių nei bet kada anksčiau, tačiau vis dar kai kurios iš mūsų bijo jomis naudotis. Kodėl? Nes – bijome išeiti iš savo komforto zonos, pasirodyti ne taip prieš aplinkinius ir išreikšti tai, ko norime gyvenime ir versle.

Раминта Ракауске

12% или каждая 8 компания в Литве – столько компаний, по данным Korn Ferry Hay Group, в 2018 г. откладывали деньги на счета своих работников в фондах III ступени. С каждым годом число таких работодателей растет. По их словам, такая тенденция на рынке обусловлена ростом конкуренции.

Айсте Жебраускене

Согласно новейшим данным Фонда социального страхования ("Содры"), несколько компаний в Литве в ноябре заплатили своим работникам в среднем по 10 000 евро. За месяц значительно увеличились средние зарплаты, вероятно, это результат выплаты премий, поскольку число работников в компаниях практически не ...

Darbo skelbimų portale cv.lt savo gyvenimo aprašymus gruodžio mėnesį paskelbę šiuo metu darbo ieškantys specialistai nurodo, kad artimiausiu metu nori uždirbti vidutiniškai 907 Eur per mėnesį atskaičius mokesčius. Per metus atlyginimų lūkesčiai Lietuvoje padidėjo ketvirtadaliu.

Mindaugas Jackevičius

Žvelgiant į valstybės vadovų patarėjų atlyginimus matyti, kad labiausiai nepasisekė Seimo pirmininkės patarėjams: šie uždirba gerokai mažiau už prezidentės ir premjero dešiniąsias rankas. Personalo ir verslo specialistai sako, kad patarėjų atlyginimai negali būti lyginami su verslo įmonių atlyginima...

Darbuotojų atlyginimai peržiūrimi kas kelerius metus, didėja ne daugiau nei auga ekonomika, ir keliami ne kiekvienam – tokia yra Lietuvos darbo rinkos realybė, rodo tarptautinės žmogiškųjų išteklių konsultacijų bendrovės „Hay Group“ atlyginimų rinkos tyrimas.

Edgaras Savickas

Po to, kai praeitą savaitę aktorė Emma Watson Jungtinių Tautų būstinėje Niujorke pasakė išraiškingą kalbą, kurioje pakvietė tiek vyrus, tiek moteris susitelkti kovojant už lyčių lygybę, kompiuterių įsilaužėliai pagrasino, kad už tai bus paviešintos intymios jos nuotraukos.