Taip pat Delfi TV kanalu bus galima išvysti iki šiol per ketverius metus sukurtas laidas „Nepatogūs klausimai su Rolandu Mackevičiumi“, „Nepatogūs klausimai su Radistais“, „Perklausos“.

Delfi video turinio vadovas Arturas Paknys sako, kad anksčiau R. Mackevičiaus kuriamos laidos „Nepatogūs klausimai“ buvo rodomos tik portale Delfi.lt, o Delfi TV žiūrovams jos nebuvo pasiekiamos. Nuo kovo mėnesio jos bus transliuojamos ne tik Delfi.lt, bet ir kitose Delfi platformose.

„Nuo šiol turime galimybę visas internete prieinamas laidas „Nepatogūs klausimai“ rodyti ir TV eteryje. Žinoma, žiūrovai išvys ir pačius naujausius R. Mackevičiaus pokalbius su žymiais Lietuvos žmonėmis“, – patikino A. Paknys.

Taigi Delfi TV žiūrovai turės unikalią galimybę išvysti ne tik naujas „Nepatogūs klausimai“ laidas, bet ir tas, kurios buvo sukurtos per ketverius metus.

„Toks veidas ir vardas kaip Rolandas Mackevičius augančiai Delfi TV yra labai svarbus. Jo kuriamas turinys yra unikalus ir išskirtinis. Nors Lietuvoje pokalbių laidų yra daug ir įvairių, tačiau laidos „Nepatogūs klausimai“ turi išskirtinį atspalvį ir prieskonį.

Ne paslaptis, kad pas Rolandą pašnekovai ateina tarsi atlikti tam tikros išpažinties. O tai žiūrovai labai vertina. Taip pat galiu pastebėti, kad netgi prieš keletą metų Rolando sukurtos laidos „Nepatogūs klausimai“ yra aktualios bei įdomios ir šiandien“, – kalbėjo A. Paknys.

Jis pasidžiaugė, kad nuo šiol ir Delfi TV žiūrovai turės galimybę pasimėgauti ir savo kasdienybę praturtinti R. Mackevičiaus kuriamu unikaliu turiniu. O Delfi TV programa taps dar spalvingesnė, įvairesnė ir įdomesnė.

Laidų vedėjas R. Mackevičius patikino, kad prisijungimas prie Delfi komandos yra milžiniškas žingsnis tiek jam pačiam, tiek televizijai, tiek laidai „Nepatogūs klausimai“.

„Tai, kad laidos bus transliuojamos ne tik portale Delfi.lt, bet ir TV eteryje yra labai geras ir naudingas pasikeitimas. Aš dėl to labai džiaugiuosi. Šio momento visi laukėme netgi ketverius metus, nes startavus laidai tokios galimybės nebuvo. Dabar prasideda naujas etapas, kai galėsime pasiekti kur kas platesnę auditoriją“, – sakė R. Mackevičius.

Rolandas Mackevičius

Pasak jo, nors laida „Nepatogūs klausimai“ transliuojama jau kelerius metus, ji savo populiarumo nepraranda ir sulaukia vis daugiau žiūrovų dėmesio.

R. Mackevičius prisipažino, kad yra dar begalė svajonių pašnekovų, kurių vis dar nepavyksta pasikviesti į laidą. Tarp jų – Arvydas arba Domantas Saboniai, buvę ar esamas Lietuvos prezidentai ir kiti pramogų pasaulio veidai.

Tačiau yra nemažai žmonių, kuriuos R. Mackevičius savo laidoje kalbino ne kartą. Pavyzdžiui, aktorė Ineta Stasiulytė, dainininkė Monika Liu.

„Laida „Nepatogūs klausimai“ yra tokia, kuri tarsi neturi pabaigos. Juk per tam tikrą laiką tie patys žmonės, kuriuos kalbinau, jų gyvenimo aplinkybės gali pasikeisti“, – patikino R. Mackevičius.

Naujausias R. Mackevičiaus laidas „Nepatogūs klausimai“ Delfi TV žiūrovai nuo kovo mėnesio galės išvysti sekmadienio vakarais. Taip pat nuo šiol televizijos žiūrovai ir portalo Delfi.lt skaitytojai gali tikėtis ir daugiau staigmenų.