Cartier

31 статей

Cartier S.A. – prancūzų juvelyrinių dirbinių gamintoja ir pardavėja, priklausanti „Richemont“ prabangos prekių grupei. Šiuo metu „Cartier“ savo klientams siūlo ir prabangius laikrodžius, odos gaminius bei aksesuarus. „Cartier“ prekės ženklas užima penktą vietą prabangiausių prekių ženklų sąraše. Pagrindiniai „Cartier“ konkurentai yra „Tiffany & Co.“ ir „Bulgari“.

Ложь
Детектор лжи
Правда, что теща Зеленского купила виллу в Египте за 5 млн. евро, и погиб сообщивший об этом журналист?

Пользователи социальных сетей снова делятся информацией о роскошных покупках семьи президента Украины Владимира Зеленского. На этот раз сообщается, что теща Зеленского за 5 млн. евро купила роскошную виллу на египетском курорте. "Детектор лжи" показывает - это выдумка.

Интерактивные
Детектор лжи
Правда ли, что "жена Зеленского причастна к продаже детей европейским педофилам"?

В Facebook распространяется видео, в котором утверждается, что жена президента Украины Владимира Зеленского, Елена Зеленская, причастна к продаже детей сети педофилов в Европе. Объясняем, почему это фейк.

Julija Leimonė

Daugelio pamėgtame „Netflix“ seriale „Emily in Paris“ yra viena scena, kurioje, be pagrindinių aktorių, matyti ir klaipėdietė Marija Kizytė. Paklausite, kaip ji ten atsidūrė. Atsakymas paprastas – jau 11 metų Paryžiuje gyvenanti Marija tuo metu kaip tik buvo savo darbe – prestižinėje juvelyrinių dir...

Giedrius Drukteinis

„Karalių juvelyrai ir juvelyrų karaliai“ ,– taip daugiau nei prieš 100 metų kalbėjo Anglijos karalius Edwardas VII, apibūdindamas vieną garsiausių ir prestižiškiausių pasaulyje juvelyrikos kompanijų „Cartier“. Ir tai nebuvo vien tušti žodžiai. Dar prieš pusantro šimto metų „Cartier“ papuošalus nešio...

REUTERS

„Wuhan International Plaza“, vienas didžiausių Uhano prekybos centrų, kuriame gausu prabangių prekių ženklų, įskaitant „Louis Vuitton“ ir „Cartier“, parduotuvių, buvo tarp pirmadienį, kovo 30-ąją, ir vėl savo duris atvėrusių parduotuvių ir prekybos centrų. Uždaryti jie buvo daugiau nei du mėnesius.

Giedrius Drukteinis

Nė viena pasaulio moteris nesusilaukia tiek visuomenės dėmesio kaip JAV prezidento žmona – Pirmoji JAV dama (dar vadinama „ponia“). Likimo ironija, bet jai net nereikia daug kalbėti, išmanyti ar veikti – pasaulis visų pirma ją mato ir vertina kaip stiliaus ikoną, kaip „drabužių pakabą“ ar pasaulėžiū...

Отменена вторая помолвка 37-летней Пэрис Хилтон — и снова по странной причине. Богатая наследница отельной империи Hilton уже однажды передумала выходить замуж — тогда она решила, что слишком молода для замужества. Теперь у бизнесвумен, по ее словам, просто нет на это времени.