Trečias pagal dydį Šveicarijos miestas Bazelis pastarosiomis dienomis sulaukė dar didesnio turistų susidomėjimo. Juos atvykti vilioja internete sparčiai plintantis filmukas su mieste lakstančiais ir turistus gaudančiais gyvais pokemonais, rašo portalas „Adweek“.

Bazelio turizmo agentūra suspėjo pasinaudoti vis dar tebesitęsiančia žaidimo „Pokemon Go“ banga. Ji paviešino filmuką, kuriame pokemonų kostiumais apsirengę žmonės laksto po miesto parkus, stadionus, gatves ir mėto į turistus pokemonų kamuolius. Filmukas nukreipia žiūrovus į Bazelio turizmo internetinę svetainę, kurioje be kitos informacijos galima sužinoti ir apie geriausias vietas gaudyti pokemonus, vietinį „Pokemon Go“ festivalį ir pan.

Bazelio turizmo agentūros rinkodaros ir komunikacijos vadovė Christine Waelti prisipažįsta planavusi, kad video taps virusiniu, tačiau tokia didžiulė sklaida jai buvo staigmena. „Tai – kiekvieno rinkodaristo svajonės išsipildymas“, – sako ji. Per vieną dieną įrašas sulaukė apie 50 milijonų peržiūrų feisbuke ir daugiau nei 225 tūkstančių peržiūrų „Youtube“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją