Visi mes skirtingi, bet visi mes žmonės – verti palaikymo ir meilės. Su tokia žinia pasirodo šios savaitės žurnalo „Žmonės“ numeris, kurio centre – 10 garsių Lietuvos prekės ženklų, išreiškusių atvirą palaikymą LGBT bendruomenei.

„Telia“, Swedbank“, „Ikea“, „Švyturys GO Nealkoholinis“, „Ecodenta“, „Red Bull“, „Ozas“, „MO“ muziejus, Vilniaus universitetas, „Žmonės“ – šių prekės ženklų reklamos, sukurtos vieningu vaivorykštės stiliumi, žurnale neša įvairovės, lygybės ir tolerancijos idėjas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Žurnalo „Žmonės“ centre visuomet buvo ir bus žmonės. Jų įvairovė ir daro mūsų žurnalą tokiu, koks jis yra. Šios savaitės žurnalu siekiame parodyti, kad Lietuvos žiniasklaida ir prekės ženklai yra brandūs ir atviri palaikyti įvairovės bei lygybės idėjas.

Svarbu ne tik, kad LGBT bendruomenė tokio masinio palaikymo Lietuvoje sulaukia pirmą kartą. Atrodo, kad kartu sugriovėme ir mitą, kad Lietuvos prekės ženklai dar bijo atvirai palaikyti LGBT. Patys nustebome, kaip greitai pavyko suburti partnerius, kuriems rūpi lygybės ir tolerancijos tema“,– sako žurnalo „Žmonės“ rinkodaros vadovė Gabrielė Burbienė.

Visas vaivorykštės stiliaus reklamas sukūrė reklamos agentūra „McCann Vilnius“.

„Visą idėją žurnale pradedame „Visi mes žmonės“ manifestu, kurio įkvėpimu tapo vaivorykštės spalvų vėliavos reikšmės. Jos simbolizuoja, kad visi gyvename dėl tų pačių dalykų – meilės, palaikymo, saviraiškos laisvės.

O prekės ženklų reklamas užbaigiame tuščiu baltu lapu – simboliškai kalbančiu tiems, kuriems šįkart pritrūko drąsos palaikyti idėją. Nesmerkiame ir pirštais nebadome, juk kartais stokoti drąsos ir pritrūkti ryžto – taip pat žmogiška“, – sako agentūros „McCann Vilnius“ kūrybos vadovas Mantas Velykis.

„Kartu viliamės, kad ši mūsų iniciatyva palaikys žmones, kuriems dar trūksta drąsos išreikšti tikrąjį save“, – priduria G.Burbienė.

Birželis visame pasaulyje yra LGBT bendruomenės mėnuo, kai per įvairias šalis keliauja vaivorykštės banga, kurios pagrindinė žinia – mes skirtingi, bet visi mes žmonės. Šią savaitę LGBT bendruomenės renginiai vyksta ir Vilniuje, kuriuos šeštadienį vainikuos eitynės už lygybę „Baltic Pride“.

Žurnalas „Žmonės“ – vienas skaitomiausių leidinių Lietuvoje, kurį kiekvieną savaitę skaito 265 300 žmonių. Žurnalą „Žmonės“ leidžia įmonė „Media bitės“.

M360