„Mylime iki dangaus!“ – su tokiu šūkiu radijo stotis „M-1“ pasitiko savo 30-ąjį gimtadienį ir Naujųjų Metų išvakarėse, gruodžio 31 d. 19 val., Vilniaus televizijos bokštą „nudažė“ mėlynai.

Mėlyna – radijo stoties spalva, todėl mėlynai apšviestas TV bokštas, kaip meilės simbolis ištikimiausiems radijo stoties klausytojams, švies visus 2020 metus tamsiuoju paros metu.

„Džiaugiamės, kad švęsdami savo 30-ąjį gimtadienį turime tokią didelę klausytojų auditoriją, be kurių nebūtų ir mūsų. Minint šį apvalų skaičių norėjome savo klausytojams padovanoti ypatingą ir originalią dovaną. Mėlynai apšviestas televizijos bokštas yra mūsų gimtadienio simbolis ir padėka ištikimiausiems klausytojams, kad visą šį laiką buvo kartu,“ – pasakojo radijo stoties „M-1“ generalinė direktorė Rūta Grušnienė.

Kaip teigiama pranešime spaudai, gruodžio 31 d. nuo ankstaus ryto tiesioginis radijo stoties „M-1“ eteris buvo ypač šventiškos nuotaikos: žinomi Lietuvos muzikos atlikėjai Jazzu, Marijonas Mikutavičius, Saulius Prūsaitis, Monique, Justinas Jarutis ir kiti linkėjo ilgiausių metų. Eteryje skambėjo dainos, patekusios į radijo stoties muzikos istoriją: Depeche Mode „Enjoy The Silence“, Puff Daddy „I‘ll Be Missing You“, Michael Jackson „Back Or White“. Į eterį vienai dienai grįžo ir kultiniai personažai: pensininkas Vytas, Saulėnas, Marsietis, svečiavosi ir legendinė grupė „Čiulpuonėliai“.

Radijo stotis „M-1“ buvo įkurta 1989 m. gruožio 31 d. Nuo tada, kai nuskambėjo Queen „Radio Ga Ga“ – pirmasis kūrinys radijo stoties eteryje – praėjo lygiai 30 metų.

Šiuo metu „M-1“ yra ne tik pirmoji, bet ir populiariausia komercinė radijo stotis Lietuvoje.

Pamatykite radijo stoties „M-1“ gimtadienio ir televizijos bokšto įžiebimo akimirkas.

M360