Įpusėjus kadencijai, iš dalies atsinaujins Lietuvos komunikacijos asociacijos (LTKA) Taryba. Dėl asmeninių priežasčių ir profesinių įsipareigojimų iš jos traukiasi Raminta Stanaitytė-Česnulienė bei Arijus Katauskas. Pastarasis ėjo ir Tarybos pirmininko pareigas, tad jas laikinai eis Tarybos pirmininko pavaduotojas Donatas Kuras, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

„Pastarasis laikotarpis kaip niekad dinamiškas ir aiškiai išryškinęs komunikacijos svarbą. Natūralu, kad ir asociacijos veikla turi būti aktyvesnė, atsižvelgiant į narių poreikius bei būtinybę ryškinti komunikacijos profesionalų sukuriamos vertės supratimą. Viliuosi, kad artimiausiu metu vyksiančiame Visuotiniame narių susirinkime išrinkti nauji Tarybos nariai suteiks papildomą impulsą LTKA veiklai“, – sako Donatas Kuras, kuris yra ir tvarios veiklos bei socialinės atsakomybės ir komunikacijų konsultacijų įmonės „Kuras ir partneriai“ vadovas.

Be jo LTKA Tarybos nariais taip pat yra komunikacijos konsultantas Mindaugas Ardišauskas, kūrybinių komunikacijos projektų agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė, „Aviva Lietuva“ komunikacijos specialistė Asta Burbaitė bei marketingo ir komunikacijos agentūros „Berta&“ marketingo ir skaitmeninės komunikacijos strategas Tomas Kirša.

2000 m. įsteigta Lietuvos komunikacijos asociacija vienija privačiame ir viešajame sektoriuje dirbančius ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją. Šiuo metu LTKA vienija virš 200 ryšių su visuomene ir komunikacijos profesionalų visoje Lietuvoje.

M360