Žurnalas „Žmonės” ketvirtadienį savo skaitytojams pateiks staigmeną. Vienam numeriui pasikeitė žurnalo logotipas – taip „Žmonės“ sveikina spalio 18-ąją Vilniuje atsidarantį muziejų MO.

Proginį žurnalo „Žmonės“ viršelį papuošė menininkė, originalia muzika ir tekstais garsėjanti atlikėja Migloko. Ji šį savaitgalį koncertuos ir MO muziejaus atidaryme.

Naujajame „Žmonių“ žurnale – ir atviras MO muziejaus įkūrėjų Viktoro ir Danguolės Butkų interviu. Jie Lietuvos kultūros vandenyje sukėlė tikrą audrą – surinkę vertingą kolekciją ir nusprendę savo lėšomis Vilniuje įrengti modernaus meno muziejų. Ne vienus metus puoselėta vizija jau tapo kūnu – šiuolaikiškas jų sumanytas MO atvėrė duris!

Tarp MO darbuotojų sklando legenda, kaip į pasaulinio garso architekto Danielio Libeskindo projektuotą pastatą žengiantį jo įkūrėją V. Butkų sustabdė apsaugininkas. „Jis darbe buvo naujokas. Paskui ir pats suvokė, kad šitas „vagis“ per drąsiai ir atvirai elgiasi“, – žurnalui „Žmonės“ juokdamasis prisipažino V. Butkus – chemikas, habilituotas fizinių mokslų daktaras, 2010-aisiais biotechnologijų įmonę „Fermentas“ pardavęs JAV kompanijai „Thermo Fisher Scientic“.

„Žurnalą „Žmonės“ ir MO muziejų vienija ne tik panašūs logotipai, inspiravę mus netikėtam proginiam prekės ženklo virsmui. Sutampa ir mūsų tikslai – auditorijai kalbėti populiariai, nepaisant temų sudėtingumo, ir būti kokybiško laiko sau garantu“, – pranešime žiniasklaidai sako žurnalo „Žmonės“ rinkodaros vadovė Gabrielė Burbienė.

Tapęs MO muziejaus partneriu, žurnalas „Žmonės“ pasiūlys ir ypatingą nuolaidą savo skaitytojams. Nuo spalio 25 dienos iki pat šių metų pabaigos žurnalas „Žmonės“ ketvirtadieniais taps 50 procentų nuolaida į muziejų MO – pateikę naują žurnalo numerį, lankytojai bilietą galės įsigyti už pusę kainos.

MO muziejus oficialiai duris atveria spalio 18 dieną, ketvirtadienį, ir visuomenei prisistatys 4 dienas trunkančia programa.

Žurnalą „Žmonės“ leidžia įmonė „Media bitės“, kuriai taip pat priklauso žurnalai „Žmonės UK“, „Laimė“ „Ji“, „Edita“, „Legendos“. Bendrovė taip pat valdo fotoagentūrą „Žmonės Foto“, turinio rinkodaros agentūrą „Žmonės Contentum“, kino teatrą „Pasaka“ bei namų kino platformą „ŽMONĖS Cinema“, leidinių bei knygų platinimo įmonę „Medipresa“, interneto knygyną „Perku knygą“, internetinę gydytojų rezervacijos sistemą Manodaktaras.lt bei portalą sveikas.lt.

M360