„Wall Street Journal“ konferencijoje kalbą sakęs „Microsoft“ generalinis direktorius Satya Nadella pripažino, kad jie pražiopsojo mobiliųjų telefonų galimybes, bet nesiruošia pakartoti šios klaidos su papildyta ir virtualia realybe.

„Be jokios abejonės, mes praleidome mobiliųjų telefonų šansą. Dabar mūsų tikslas užtikrintai auginti naujas kategorijas“, – S. Nadella cituoja portalas „Mashable“.

Visgi, „Microsoft“ visiškai nesitraukia ir iš mobiliųjų telefonų rinkos – pasauliniu lygiu „Windows Phone“ užima mažiau nei 1 proc. išmaniųjų telefonų rinkos. S. Nadella sako matantis galimybę užimti specifinę nišą, nes jų telefonai gali veikti kaip kompiuteriai, kai yra prijungiami prie ekrano.

„Mūsų kuriami įrenginiai unikalūs tuo, ką su jais galima daryti. Mes turime telefonus, kurie iš esmės gali pakeisti kompiuterius, taip pat kaip planšetės gali pakeisti nešiojamuosius kompiuterius. Mes norime sukurti šias kategorijas“, – sako jis.

Be to, „Microsoft“ vadovo nuomone, dabar kompanijos sėkmę lems tai, kaip ji sugebės išnaudoti virtualią ir papildytą realybę. „Mes galvojome, kad kompiuteris yra visa ko centras visiems laikams. Tai turbūt viena didžiausių mūsų padarytų klaidų, ir mes iš jos tikrai pasimokėme“, – tikino jis.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją