Balandį „Facebook“ paskelbė neleisiantis karaliauti „Zoom“ ir pristatė analogišką vaizdo konferencijų paslaugą „Messenger“ platformai – „Messenger Rooms“, skirtą nedidelei, iki 50 vartotojų, grupei. Šį ketvirtadienį, kaip ir planuota, nauja funkcija pasiekė „Facebook“ priklausantį „Instagram“.

Instagramas pasidalino šia žinia savo tviteryje ir kitose platformose su konkrečiais nurodymais, kaip pradėti naudotis.

Kaip teigia „9to5Mac“, naujoji funkcija leidžia pradėti skambutį instagrame, tačiau vėliau vis tiek nukreipia į mesendžerį tam, kad būtų galima įvykdyti skambutį.


Norint instagrame pradėti grupinį vaizdo skambutį per „Messenger Rooms“, jums reikia:

1. Eikite į „Žinučių“ skiltį (popierinis lėktuvas viršutiniame dešiniajame kampe).

2. Viršutiniame dešiniajame kampe palieskite vaizdo įrašo piktogramą.

3. Pasirinkite „Sukurti kambarį“ (Create a Room), tada palieskite „Sukurti kambarį kaip…“ (Create Room as…).

4. Pasirinkite iki 49 draugų, tada spauskite „Siųsti“ (Send).

5. Spustelkite „Prisijunkite prie kambario“ (Join Room), jei norite pereiti prie jūsų sukurto vaizdo pokalbio (tai pašalins jus iš „Instagram“).

„Instagram“ pažymi, kad galite užrakinti savo „Messenger Room“, jei norite kontroliuoti, kas gali prie jo prisijungti. Jei savo programėlėje dar nematote naujosios funkcijos, ji turėtų netrukus pasirodyti.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad „Messenger Rooms“ grupiniai vaizdo pokalbiai nėra šifruojami kaip „Group FaceTime“ ar net „WhatsApp“ vaizdo pokalbiai, kurie talpina iki 8 žmonių. O tai reiškia, kad prie pokalbių prisijungti gali bet kokie programišiai. Taip pat „Facebook“ savo aplinkoje sukaupta informacija gali dalintis su trečiosiomis šalimis.

M360