Vadinamose teleparduotuvėse parduodami daiktai dažniausiai turi vieną bendrą savybę: kartais sunku patikėti, kad jie išties gali būti kam nors reikalingi. Greito maisto restoranas „McDonald`s“ savo naujoje reklamoje taip pat siūlo tokį unikalų išradimą: specialią šakutę, pagamintą iš fri bulvyčių.

Reklamoje nusifilmavo žinomas teleparduotuvių vedėjas Anthony Sullivanas. „Įsivaizduokite, šis įrankis atrodo kaip šakutė, veikia kaip šakutė, tik jis pagamintas iš fri bulvyčių“, ‒ intriguoja reklamos įžanga, kurioje tuo pačiu pristatomi ir nauji „McDonald`s“ sumuštiniai pagal specialų receptą.

Vėliau teleparduotuvių stiliumi nufilmuotoje reklamoje rodoma mergina, kuriai valgant sumuštinį jo ingredientai pradeda byrėti į lėkštę. „Ar jums taip kada nors buvo atsitikę? Tai yra tikra problema. Luktelėkite… Tai tikrai problema? Turbūt ne. Bet gera žinia – mes vis tiek ją išsprendėme“, ‒ šmaikštauja reklamos herojai, toliau vardindami „labai svarbias“ išradimo savybes, kaip, pavyzdžiui, ergonomišką dizainą, ar tai, kad jį galima naudoti net tamsoje.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją