Prekybos tinklas „Maxima“ antradienį pradeda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą lojalumo kampaniją: parduotuvėse „Maxima“ pasirodo knyga su papildyta realybe „Lietuvos 100-mečio kelionė“ ir žaidimas, skatinantis geriau pažinti savo šalį.

Pasak prekybos tinklo „Maxima“ komercijos vadovės Vilmos Drulienės, ši iniciatyva yra skirta jaunosios kartos ugdymui, keliant jos suvokimą, kad laisvė – vertybė. „Laisvoje šalyje gimusių piliečių karta atranda ir aktyviai kuria savo santykį su valstybe. Jie sumaniai ir išradingai naudojasi plačia pasirinkimų laisve – čia ir dabar turime daugiausia galimybių negu kada nors anksčiau. Tad pristatome žaismingą lojalumo kampaniją, kuri padės atskleisti, kiek ir kokių iššūkių per pastaruosius 100 metų teko įveikti Lietuvai ir jos žmonėms, kad šiandien visi turėtume laisvę ir plačias galimybes įgyvendinti savo idėjas ir svajones“, – pranešime cituojama „Maximos“ komercijos vadovė V. Drulienė.

Prekybos tinklui „Maxima“, bendradarbiaujat su „Alma littera“, knygą parengė žinomas Lietuvos gamtininkas Selemonas Paltanavičius bei rašytoja Lina Kulikauskienė. „Lietuvos 100-mečio kelionę“ iliustravo dailininkė Ieva Juknytė, o animacijos elementais pasirūpino grafikos dizainerė Jūratė Šatūnė.

„Išbandyti papildytą realybę ir pasiklausyti kalbančių knygos personažų – šauniojo katino Tigro ir linksmojo šuns Dumsiaus bei „išmaniai“ patyrinėti kitus Lietuvos objektus – galima į savo išmanųjį įrenginį atsisiuntus nemokamą programėlę „Lietuvos 100-mečio kelionė“, – rašoma „Maximos“ pranešime.

„Maxima“ pradeda Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtą lojalumo kampaniją
© Bendrovės archyvas

„Vaikams smagiausia mokytis žaidžiant, todėl svarbi „Lietuvos 100-mečio kelionės“ dalis yra unikalus edukacinis žaidimas. Žinoma, kai kurios užduotys bus kieti riešutėliai ne tik vaikams, bet ir tėveliams, tad žaidimas taps šaunia pramoga visai šeimai“, – sako V. Drulienė ir tikisi, kad šis lietuviškas žaidimas sulauks ne mažiau dėmesio negu populiariausi „Maximos“ parduotuvėse siūlomi stalo žaidimai.

Nuo antradienio visose „Maximos“ parduotuvėse tam tikros prekės bus pažymėtos specialiais karuliais. Įsigyjant ženklintas prekes, pasak pranešimo, pirkėjai nemokamai gaus „Lietuvos 100-mečio kelionės“ pakuotę su 3D dėlione. Iš viso yra net 40 skirtingų 3D dėlionių. Tai įvairių Lietuvos pastatų, transporto priemonių, gyvūnų ir augalų 3D figūrėlės. Surinktą 3D figūrėlių kolekciją bus galima susidėti ant „Lietuvos 100-mečio kelionės“ stalo žaidimo.

Lojalumo kampanija „Lietuvos 100-mečio kelionė“ vyks iki spalio 8 dienos.

M360