Iš Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjungos (LRVS) tarybos įpusėjus kadencijai pasitraukus jos nariui Andriui Kasparavičiui, komunikacijos agentūros „Komunikacija ir konsultantai” vadovui, prie Tarybos prisijungė ilgametę patirtį turintis ryšių su visuomene specialistas Rytis Sabas.

R. Sabas jau 15 metų dirba ryšių su visuomene srityje, aktyviai dalyvauja sporto žurnalistų federacijos veikloje, prisideda prie daugelio renginių strateginės komunikacijos ir viešinimo. Šiuo metu R. Sabas dirba viešojo transporto televizijoje – įmonėje „Media Traffic", yra įkūręs integruotos komunikacijos bei renginių organizavimo įmonę „S|Marketing”.

Likusi LRVS Tarybos sudėtis lieka nepakitusi: ERGO korporatyvinės komunikacijos direktorė Baltijos šalyse Lina Jakučionienė, IT bendrovės „DXC Technology“ komunikacijos vadovė Šiaurės ir Centrinėje Europoje Ingrida Bartkienė, AB „Achema“ komunikacijos atstovė Janina Sabaitė Melnikovienė, Vilniaus universiteto komunikacijos fakulteto prodekanė docentė dr. Renata Matkevičienė, Valstybės kontrolės komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Agnė Dvarionienė ir informacinių technologijų įmonių grupės „5 Kontinentai” komunikacijos vadovas Germanas Kavalskis.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie aktyvios Tarybos sudėties ir tikiu, kad mano patirtis bus naudinga. Viena iš krypčių, ties kuria norėčiau stipriau koncentruotis – ryšių su visuomene ir žiniasklaidos sintezė. Kai eina kalba apie santykius tarp žiniasklaidos ir ryšių su visuomene specialistų, dažnai pabrėžiama, kad tai – skirtingos barikadų pusės. Tačiau aš gerai pažįstu jas abi. Ir manau, jog LRVS yra ta organizacija, kuri gali ir turi pakeisti tą požiūrį – parodyti, kad ryšių su visuomene profesionalas yra tiltas tarp organizacijų ir žiniasklaidos,“ – pranešime žiniasklaidai sako R. Sabas.

Sprendimas dėl naujo Tarybos nario įsigalios jį užregistravus Registrų centre.

Lietuvos ryšių su visuomene specialistų sąjunga, mūsų šalyje veikianti 17 metų, vienija 233 privačiame bei viešajame sektoriuje dirbančius ryšių su visuomene ir komunikacijos specialistus, siekiančius tobulinti profesinę kompetenciją.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją