Pernai Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) inicijavo pirmuosius Lietuvoje geriausio rinkodaros vadovo (CMO) rinkimus. Žinote, kas šiais metais buvo geriausias? Artėjant šių metų apdovanojimams LiMA kviečia siūlyti savo kandidatus.

Ne pirmus metus Lietuvoje yra išrenkamos kūrybiškiausios reklamos („Adrenalinas”) ir efektyviausios kampanijos („Password”). Geriems rinkodaros projektams, kuriuos pastebi ir apdovanoja komisijos, paprastai reikia dviejų dalykų: gerų bryfų ir pakankamų biudžetų. Kas juos atneša? Klientas. Žodis, už kurio slepiasi daugybė talentingų žmonių, o kai kurie iš jų vadinasi rinkodaros vadovais.

Ar būtina turėti milijoninį biudžetą ir keliasdešimt pavaldinių, norint pateikti savo kandidatūrą? Tikrai, kad ne. Geras rinkodaros vadovas yra tas, kuris puikiai suvokia savo darbo indėlį bendriems įmonės rezultatams ir geba padaryti jiems įtaką. Taip pat iš gerų rinkodaros profesionalų tikimasi, kad jie prisideda prie rinkodaros populiarinimo ir tobulinimo: skaito paskaitas, pranešimus, dalyvauja asociacijose, specializuotose darbo grupėse ar panašiai dalinasi savo gerąja patirtimi.

LiMA kviečia siūlyti savo pažįstamus rinkodaros profesionalus, kurie verti šio garbingo apdovanojimo. Galbūt šie talentai yra mažiau matomi ir girdimi, tačiau jūsų rekomendacija padės komisijai juos atrasti. O komisijos darbas, kurią sudarys LIMA valdybos nariai bei kviestiniai žmonės iš KOMAA, bus kritiškai įvertinti pateiktas paraiškas bei pasiūlytas kandidatūras. Svarbiausi kriterijai – pasiekimai savoje įmonėje bei indėlis į įmonės veiklos rezultatą.

Nugalėtojas bus paskelbtas ir apdovanotas „Adrenalino” festivalio ceremonijos metu birželio 10 d. vakare.

Esate rinkodaros vadovas?
Sudalyvaukite konkurse, nugalėkite varžovus ir laimėkite prestižinį apdovanojimą:
http://www.lima.lt/lt/adrenalinas/bestcmo2016/metu-cmo-paraiska.html

Manote, kad Jūsų rinkodaros vadovas ar vadovė vertas nominacijos ir apdovanojimo?
Paskatinkite sudalyvauti konkurse, ir rekomenduokite užpildydami šią formą:
http://www.lima.lt/lt/adrenalinas/bestcmo2016/rekomenduokite-marketingo-vadova.html

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją