Tyrimų ir plėtros centrą Vilniuje ketinanti įkurti Islandijos vaizdo paieškos ir identifikavimo sprendimų kūrėja bendrovė „Videntifier“ Lietuvoje įsteigė antrinę įmonę.

Registrų centre nauja bendrovė „Videntifier“ įregistruota liepos pradžioje, jai vadovauja vienintelis akcininkas, „Videntifier“ generalinis direktorius Herwigas Lejsekas.

Nurodoma, kad įmonė užsiims kompiuterių programavimo, informacinių technologijų paslaugų veikla. Bendrovės įstatinis kapitalas yra 100 tūkst. eurų.

Apie savo ketinimus plėstis Lietuvoje Reikjavike įsikūrusi „Videntifier“ pranešė gegužę. Tuomet H. Lejsekas teigė, kad po poros metų Vilnius taps pagrindiniu Islandijos bendrovės tyrimų ir plėtros centru.

Vilniuje esančiame centre iki šių metų pabaigos ketinama įdarbinti 8 specialistus, o per kelerius metus numatoma pasamdyti dar apie 20 darbuotojų.

2008 metais įkurta „Videntifier“ kuria įrankius, gebančius efektyviai lyginti milijonų nuotraukų ir vaizdo įrašų turinį bei identifikuojančius nuotraukas, padarytas ta pačia kamera.

BNS

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją