Skaitmeninės rinkodaros agentūra RAIBEC balandžio mėnesį pradeda naują iniciatyvą „Efektyvi Lietuva“, kurios metu atrinktiems verslams nemokamai teiks savo paslaugas, skelbiama pranešime spaudai. Programa siekiama padėti verslams pradėti arba plėtoti veiklą internete. Pagalba paslaugomis ir konsultacijomis bus teikiama 10 atrinktų verslų. Kiekvienam iš jų neatlygintinai bus suteikiama paslaugų už 1500 Eur.

„Per 16 m., dirbant su įvairių verslų skaitmenine rinkodara ir verslų vystymu, teko rasti ir išbandyti įvairias priemones ir sprendimus. Vieni iš jų puikiai tinka dideliems verslams, tačiau visiškai nepasiteisina dirbant su mažesniais, ir atvirkščiai. Išmanome skirtingų verslų specifiką, todėl, šios programos metu investuodami į atrinktus verslus, prisiimame atsakomybę už mūsų pastangų sėkmę.

Iš patirties žinome, kad nemažai verslų, pradėdami arba vystydami prekybą internetu, daro daug brangiai kainuojančių klaidų, tai formuoja jų vėlesnius įsitikinimus, kas internete veiksminga, kas ne. Esame pasiruošę padėti šiuos įsitikinimus pakeisti, paaiškinti ir prisidėti prie verslų sėkmės Tai mūsų investicija į Lietuvos verslus ir mūsų pačių ateitį. Kviečiame prie iniciatyvos prisidėti ir kitus šios srities specialistus. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis“, – ragina skaitmeninės rinkodaros agentūros RAIBEC vadovas Remigijus Kuliešius.

Kokiems verslams skirta? Programoje gali dalyvauti tiek elektroninės parduotuvės, tiek ir paslaugas siūlantys verslai. Svarbu, kad verslai šiuo metu būtų veikiantys. Laukiamos registracijos tiek iš patirties internetiniuose pardavimuose dar neturinčių verslų, tiek ir iš tų, kurie patirties jau turi, tačiau nori pasiekti daugiau.

Kas bus suteikta verslui? Kiekvienam programoje dalyvaujančiam verslui bus sudaryta individuali verslo vystymo programa, parinktas reikalingų priemonių sąrašas. Bus suteikiama iki 8 val. konsultacijų pasirinktinai iš šių sričių:

- Verslo strategijos skaitmeninėje erdvėje parengimas;

- Skaitmeninės rinkodaros procesai;

- Komunikacijos planai;

- Verslo identitetas;

- Marketingas;

- Rinkodara;

- Pozicionavimas;

- SEO;

- Socialinė komunikacija;

- Duomenimis pagrįsta rinkodara;

- CRO. Bus suteikiama iki 16 val. paslaugų. Galimos paslaugos:

- Skaitmeninių reklaminių kampanijų strategijos ir reklaminių kampanijų parengimas bei įgyvendinimas. Įtraukiami reikalingi dizaino ir tekstų kūrimo darbai;

- Skaitmeninės rinkodaros vertinimo ir matavimo sistemos diegimas, parametrizavimas („Google Analytics“, „Google Tag manager“, „Webmaster tools“);

- SEO auditas;

- Vidiniai SEO darbai;

- Socialinės komunikacijos strategijos parengimas;

- Užklausų gavimo strategijos parengimas ir įgyvendinimas. Papildomos sąlygos. Dalyvaudami programoje, verslai įsipareigoja pagal poreikį padengti išlaidas tretiesiems reklamos paslaugų tiekėjams („Google“, „Facebook“ ar kt.).

Registracijos į verslo paramos programą visą balandžio mėnesį laukiamos čia.

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės