Šiemet, kaip įprasta, renginio organizatoriai kvies susitikti tris kartus – pasivaikščioti gražiausiomis Vilniaus, Šiaulių ir Kauno vietomis. Naujienas bei informaciją, susijusią su renginio eiga, dalyviai galės sekti naujienų portale Delfi.lt.

„Stengiamės prisidėti prie visuomenei naudingų iniciatyvų, todėl jau ne pirmus metus esame didžiausio nemokamo sveikatingumą skatinančio renginio informaciniai rėmėjai. Siekiame prisidėti prie ėjimo kultūros ir aktyvesnio gyvenimo būdo skatinimo Lietuvoje, tad ėjimo varžybose raginame dalyvauti visus Delfi.lt skaitytojus“, – sako „Delfi“ direktorius Vytautas Benokraitis.

Šiais metais ėjimo varžybų maršrutas drieksis beveik 11 kilometrų. Užsiregistravusieji internetu iš karto gaus savo dalyvio numerį, kurį renginio dieną reikėtų turėti išmaniajame telefone arba atsispausdinus. Siekiant išlaikyti kuo didesnį saugumą, dalyvius į žygio trasą planuojama išleisti grupelėmis, laiką parenkant pagal jų registracijos numerį.

Praėjusiais metais trijuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose – vykusios ėjimo varžybos pritraukė daugiau nei 20 tūkst. dalyvių. Šiais metais tikimasi sulaukti ne mažesnio susidomėjimo, nes dalyvių laukia ne tik aktyviai praleistas laikas gamtoje, bet ir pramogos.

„Sveikatingumo populiarinimas nebūtų įmanomas be nuoširdaus mūsų partnerių įsitraukimo. Dėl šios priežasties labai džiaugiamės, jog ir šiemet dirbsime kartu su didžiausiu naujienų portalu šalyje – Delfi.lt, – sako ėjimo varžybų organizatorė ir naudingų žingsnių programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaitė. – Šiuo metu planuojama, kad pirmosios ėjimo varžybos startuos gegužės 15 d. Vilniuje, greta Baltojo tilto. Birželio 5 d. dalyviai bus kviečiami susitikti Šiauliuose, o rugsėjo 4 d. – Kaune. Siekiant užtikrinti maksimalų saugumą renginio dalyviams, renginio datos gali būti pakoreguotos, atsižvelgiant į šalyje galiojančius paskelbto karantino reikalavimus.“

Specialų beveik 11 kilometrų, arba 15 tūkst. žingsnių ilgio maršrutą, papildytą įgarsintais informaciniais punktais, dalyviai galės matyti savo išmaniuosiuose telefonuose – mobiliojoje naudingų žingsnių programėlėje #walk15. Pasivaikščiojimo metu surinktus žingsnius dalyviai galės iškeisti į dešimtis tūkstančių vaisių ir daržovių unikaliame žingsnių turguje. Taip pat vien už žingsnius įsigyti kitų, renginio partnerių įsteigtų produktų, išbandyti įvairių pramogų, aktyvacijų ir net naujų sporto šakų.

Daugiau informacijos ir nemokama registracija ČIA.