Naujienų portalo DELFI skaitytojai nuo pirmadienio jame gali rasti rubriką „Miestai“, skirtą Lietuvos regioninėms naujienoms. Šiuo metu jame galima rasti penkiems didžiausiems Lietuvos miestams skirtas skiltis, o artimiausiu metu šis sąrašas bus dar plečiamas.

Šiuo metu kanale yra rubrikos skirtos Vilniui, Kaunui, Klaipėdai, Šiauliams ir Panevėžiui.

Jose galima rasti naujienas, susijusias su šiais ir šalia jų esančiais miestais.

„Naujienų portalas DELFI Lietuvoje užima stipriausias pozicijas kaip portalas, pranešantis nacionalines ir tarptautines naujienas. Nauja rubrika skirta žmonėms, kuriems rūpi ir jų miesto ar miestelio aktualijos. Pradedame nuo penkių didžiųjų Lietuvos miestų, bet jau greitai jų bus dar daugiau“, – sako DELFI vyr. redaktorė Rasa Lukaitytė-Vnarauskienė.

DELFI, siekdamas, kad kanale būtų kuo įvairesnio turinio, sutarė dėl partnerystės su skirtingų miestų laikraščiais ir portalais.

Prie šios idėjos įgyvendinimo prisideda „Trakų žemė“, „Kas vyksta Kaune“, „Rinkos aikštė“, „Vakarų ekspresas“, Radviliškio naujienos“, „Jūsų Panevėžys“, „Rokiško sirena“, „Sekundė", „Panevėžio balsas", „Ukmergės žinios".

Partnerių sąrašą planuojama plėsti.

DELFI grupei šiuo metu priklauso skaitomiausias kiekvieną dieną naujienu portalas DELFI su visa eile teminių kanalų, skirtų įvairioms auditorijoms ir skelbimų portalas „Alio.lt“. DELFI nuo 2007 m. priklauso Estijos žiniasklaidos grupei „Ekspress Grupp“.

Tai žiniasklaidos grupė, plėtojanti internetinės žiniasklaidos, leidybos ir laikraščių verslą Baltijos šalyse. „Ekspress Grupp“ Lietuvoje taip pat priklauso ir reklamos paslaugų internete bendrovė „Adnet media“.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją