Naujienų portalas „15min“ paskelbė naujo vyriausiojo redaktoriaus atranką. Ligšiolinis vyriausiasis redaktorius Raimundas Celencevičius atsistatydino, tačiau toliau laikinai eis šias pareigas, kol baigsis atranka, rašoma portalo pranešime.

„Mes labai vertiname R. Celencevičiaus indėlį stiprinant žurnalistiką mūsų portale ir užtikriname, kad čia ji visada bus puoselėjama. Diskusijose su komanda padarėme išvadą, kad redakcijai reikia naujų idėjų, siekiant išlikti drąsiems, šiuolaikiškiems ir patikimiems, būti atviriems teigiamiems pokyčiams, tiek vidiniams, tiek išoriniams. Džiugu, kad įgyvendinant pokyčius, kurie yra būtini ambicingiems portalo tikslams siekti, aktyviai dalyvauja patys redakcijos darbuotojai“, – pranešime spaudai teigė „15min“ generalinis direktorius Ramūnas Šaučikovas.

Kol baigsis naujo redakcijos vadovo atranka, R. Celencevičius laikinai eis vyr. redaktoriaus pareigas.

„Naujajam redaktoriui kelsime dar aukštesnius tikslus – mes siekiame stiprinti mūsų organizaciją, kuri tarnautų visuomenės interesams, laikydamasi aukščiausių žurnalistikos standartų“, – sako R. Šaučikovas.

Trejus su puse metų vyriausiojo redaktoriaus pareigas ėjęs R. Celencevičius teigė, kad jo atsistatydinimas yra jo paties asmeninis sprendimas, kurį lėmė išsiskyrę požiūriai į pokyčius įmonėje.

„Esu dėkingas portalo vadovams, kad mano žingsnis buvo priimtas supratingai ir pagarbiai. Tikiu, kad itin aukštai profesionalumo ir kokybės kartelę iškėlusiai „15min“ redakcijai labai intensyviame ir konkurencingame žiniasklaidos pasaulyje reikia naujo lyderio, turinčio dar daugiau ambicijų ir šiuolaikinių idėjų bei turinčio ne tik žurnalistų, bet ir įmonės vadovų pasitikėjimą“, – sako R. Celencevičius.

Naujienų portalo žurnalistai praėjusį mėnesį pranešė, kad įsteigė profesinę sąjungą, reaguodami į planuojamus redakcijos struktūros pokyčius.

BNS