Norintys užsiprenumeruoti DELFI grupės žurnalus nuo šiol tai gali padaryti dar paprasčiau ir moderniau. Atnaujintoje prenumeratos platformoje pasikeitė ne tik dizainas, bet ir buvo įvestos naujos funkcijos, palengvinančios užsakymo procesą. Be to, šia paslauga galima patogiai naudotis ir mobiliuoju telefonu.

DELFI žurnalai nuolat investuoja į geresnių paslaugų savo prenumeratoriams suteikimą. Bendradarbiaujant su partneriais jiems pasiūlomos įvairios dovanos, išskirtinės galimybės, be to, DELFI žurnalų komanda nuosekliai stebi rinkoje vykstančius pokyčius ir stengiasi pasiūlyti vartotojų poreikius atitinkančias paslaugas.

Vienos iš svarbiausių tendencijų, kurią pastebėjo DELFI žurnalai – kuo paprastesnis pats prenumeratos procesas bei noras prenumeratos paslaugą užsisakyti konkrečiai pagal savo poreikius. „Mūsų platformoje, kitaip nei Lietuvos pašte, prenumeruoti galima bet kada bet kuriam laikotarpiui“, – sako DELFI grupės leidinių verslo plėtros vadovė Asta Iljasevičiūtė.

Atnaujintoje DELFI žurnalų prenumeratos platformoje įvesta daug patobulinimų, tarp kurių svarbiausia – palengvintas pristatymo adreso suvedimas. Nuo šiol vedant adresą sistema vartotojui teikia pasiūlymus iš duomenų bazėje esančių adresų, o pasirinkus gatvę ir namo numerį pašto kodas užsipildo automatiškai.

„Atnaujinome ne tik puslapio dizainą – padarėme jį patogų naudoti ir per mobiliuosius įrenginius, tad mėgstamą žurnalą bus patogu užsisakyti net mobiliuoju telefonu. Tikimės, kad visi šie pakeitimai padės mėgstamus žurnalus užsisakyti sklandžiai ir patogiai bet kur bet kokiu skaitytojams tinkamu metu“, – sako A. Iljasevičiūtė.

Pasak A. Iljasevičiūtės, prenumeratorių skaičius – vienas svarbiausių veiklos rodiklių žurnalų leidėjams. „Prenumeratorių skaičius – tai nuolatinė, lojali auditorija, kuri padeda išlaikyti stabilų tiražą esant sezoniniams svyravimams ir bendrai rodo žurnalo „sveikatą“.

Vertinant dabartinę ir prieš metus buvusią situaciją, DELFI žurnalai fiksuoja prenumeratorių skaičiaus augimą. Vis didesnė jų dalis užsiprenumeruodami mėgstamus žurnalus naudojasi DELFI platforma. Nuo 2016 m. sausio iki 2017 m. sausio tokių prenumeratorių skaičius nuolat augo: žurnalo „Mano namai“ – 37 proc., „Moteris” – 19 proc., „Cosmo” – 17 proc., „Tavo vaikas” – 10 proc. Vienintelė kategorija, kurioje prenumeratorių skaičius krito – jaunimo auditorijai skirti žurnalai. Jauna auditorija nelinkusi prisirišti, jie nori jausti laisvę rinktis kiekvieną akimirką.

DELFI žurnalai prenumeratos platformoje galima prenumeruoti DELFI leidžiamus žurnalus „Moteris“, „Panelė“, „Cosmopolitan“, „Mano namai“, „Tavo vaikas“ bei kitų leidėjų leidžiamus žurnalus „National Geographic Lietuva“, „NG Kids“, „Užkalnio“, „Naminukas“, „Penki“, „Justė“ ir kt.

DELFI grupei priklauso skaitomiausias naujienų portalas DELFI, žiūrimiausia Lietuvoje internetinė televizija DELFI TV, teminiai portalai ir žurnalai: Moteris, Cosmopolitan, Tavo vaikas, Mano namai, Panelė. DELFI nuo 2007 m. yra Estijos žiniasklaidos grupės „Ekspress Grupp“ dalis.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją