Feisbukui priklausantis socialinis tinklas „Instagram“ tęsia savo atnaujinimų seriją. Tarp paskutinių naujienų: galimybė įrašuose pažymėti žmones, įdėti nuorodas į tinklapius ir sukurti vadinamą „Boomerang“ video įrašą.

Užsienio spaudoje rašantys ekspertai spėja, kad tokie nesibaigiantys atnaujinimai rodo „Instagram“ užsibrėžtą tikslą neužleisti pozicijų konkuruojančiam „Snapchat“. Štai ir funkcija „Boomerang“ turėtų patikti panašių įrankių „Snapchat“ mėgėjams: ja leidžiama padaryti vienas po kito einančių kadrų seriją, o po to iš jų sujungti mini filmuką, kuriame veiksmas eina pirmyn ir atgal.

Žmonių žymėjimas veiks panašiai kaip pačiame feisbuke: reikės prieš vardą parašyti simbolį „@“ ir taip jūsų įrašas atsiras to žmogaus naujienų lauke. Jei jus pažymės kažkas, ko jūs patys nesekate, matysite tai savo pranešimuose apie naujas žinutes.

Nuorodų funkcija, žinoma, labiausiai patiks „Instagram“ siekiantiems komercinių tikslų. Jei norite vartotojams pasiūlyti galimybę sužinoti daugiau, galėsite pridėti nuorodą į platesnę informaciją savo tinklapyje. Ir tam jiems pakaks vieną kartą perbraukti jūsų įrašą ekrane.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją