Feisbukas atrado dar vieną būdą, kaip visa turinį dar labiau telkti pas save, o ne dalintis informacija iš kitų šaltinių. Naujai prisijungę leidėjai nebegali gauti informacijos apie tai, kiek vartotojai dalinasi jų pačių puslapiuose įkeltu turiniu – jie mato tik pasidalinimus pačiais feisbuko įrašais.

„Deja, šiuo metu mes nebepriimame naujų domenų”, – feisbuko atstovo atsakymą į siųstas užklausas cituoja portalas „Digiday.com”. Tad naujas paskyras susikūrę leidėjai gali matyti, kiek dalinamasi jų pačiame feisbuke įkeltomis žiniomis, bet ne nuorodomis į jų pačių tinklapius, t.y., jie nebemato funkcijos „Domain Insights”. Kai kurie leidėjai svarsto, kad taip feisbukas bando juos priversti skelbti turinį tiesiogiai pačiame feisbuke taip, kad vartotojams nebereikėtų iš jo išeiti.

Leidėjai vis dar gali matyti „App Insights”, rodantį, kokiu turiniu feisbuke buvo dalinamasi naudojantis programėlėmis, pavyzdžiui, „Messenger”, ir „Page Insights”, fiksuojantį „Instant Articles” ir video peržiūrų skaičių.

M360

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją