Wagner

68 articles

Vaidas Saldžiūnas

Rusijos žvalgyba – pavojingesnė nei bet kada anksčiau. Taip skelbia naujo britų tyrimo išvados, – įspėjama, kaip Kremlius aktyviai ruošiasi galimam karui su NATO, o rusų agentai, pasimokę iš savo pastarųjų metų nesėkmių, dirba keliomis kryptimis. Ir tokio ilgalaikio darbo rezultatai jau atsiperka – ...

2024 m. февраль 25 d. 19:07
The Economist

Ant žemės klūpo trys vyrai – iki pusės nuogi ir užrištomis akimis. Vienas iš jų yra šviesiaodis. Jo tardytojas, kuris taip pat yra baltaodis, kreipiasi į jį rusų kalba. Ši grupė priklauso „privačiai bendrovei „Wagner“, atsako belaisvis ir priduria, kad apie 100 „Wagner“ samdinių įžengė į Sudaną iš C...

2024 m. февраль 22 d. 13:56
Vytautas Bruveris

Naują kontrpuolimą Ukraina pradės tik tuomet, kai galės įveikti Rusijos pranašumą padangėje ir turės pakankamai tam reikalingos ginkluotės. Iki tol turėtų vykti tik toks pat taktinis pozicinis karas, koks ir dabar, Rusijai žūtbūt stengiantis pralaužti Ukrainos frontą.

2024 m. январь 13 d. 17:47
Mantas Martišius

Neabejotinai svarbiausias 2023 metų įvykis – tebesitęsiantis karas Ukrainoje. Ilgai lauktas 2023 metų vasaros kontrpuolimas netapo karo lūžio momentu. Vakarų karinė parama Kyjivą pasiekė per vėlai. Jos būta per mažai.

2023 m. декабрь 19 d. 12:18
Nerijus Smaguris

„Jie gabeno kontrabandines prekes, pavyzdžiui, cigaretes ir kitus daiktus. Vykdė prekybą narkotikais, gabendavo padirbtas prekes“, – taip apie „Hamas“ veiklą pasakoja kovos su terorizmu ir kovos su tarptautiniu organizuotu nusikalstamumu tyrėjas ir dėstytojas – Hugo Antonio Acha.

2023 m. ноябрь 29 d. 13:48