aA
Ketvirtadienį Sidnėjaus olimpiados šaudymo varžybose buvo išdalyti trys medalių komplektai. Stendinio šaudymo olimpine čempione apskritoje akštelėje tarp moterų tapo buvusi pasaulio ir Europos čempionė Zemfira Meftachetdinova iš Azerbaidžano. Jos rezultatas - 98 taškai - naujas olimpinis rekordas.
Pasaulio rekordininkė, rusė Svetlana Diomina, tenkinosi sidabro medaliu (95 tšk.), o bronzos apdovanojimas įteiktas vengrei Dianai Igali, kuri po papildomos šūvių serijos aplenkė australę Tashą Lonsdale (Tašą Lonsdeil). Abi šaulės po finalinės serijos buvo surinkusios po 93 taškus.

Kulkinio šaudymo varžybose, šaudant gulomis iš 50 m atstumo, olimpiados aukso medalį iškovojo švedas Jonas Edmanas, po finalinės serijos surinkęs 701,3 taško. Sidabro medaliu (700,4 tšk.) tenkinosi Danijos šaulys Torbenas Grimmelis (Torbenas Grimelis), o bronzos medalis įteiktas baltarusiui Sergejui Martynovui (700,3 taško).

Aukso medalį šaudant pistoletu - greitojo šaudymo rungtyje iš 25 m atstumo į atsisukančius penkis taikinius - pelnė rusas Sergejus Alifirenka. Galutinėje įskaitoje jis surinko 687,6 taško. Sidabro medalis atiteko Šveicarijos sportininkui Micheliui Ansermetui (Mišeliui Ansermetui), kuris galutinėje įskaitoje surinko 686,1 taško. Bronza - 684,6 tšk. - teko Rumunijos atstovui Iulianui Raicea (Julijanui Raičiui).