aA
Sidnėjaus vasaros olimpinių žaidynių septynkovės varžybose Lietuvos lengvaatletė Austra Skujytė surinko 6034 taškus ir tarp 27 sportininkių galutinėje įskaitoje užėmė dvyliktą vietą.
Paskutinėje septynkovės rungtyje - 800 m bėgime - Lietuvos atstovė užėmė 23-ią vietą - 2 minutės 20,25 sekundės.

Olimpine čempione tapo Atlantos olimpinių žaidynių bronzos medalio savininkė britė Denise Lewis (Denis Luvis), surinkusi 6584 taškus.

Sidabro medalis atiteko rusei Jelenai Prochorovai (6531), bronza - baltatusei - Natalijai Sazanovič (6527).

Kita Lietuvos septynkovininkė Remigija Nazarovienė dėl traumos varžybose nedalyvavo.