Svarbiausia rudens puošmena – sveika oda

Svarbiausia rudens puošmena – sveika oda.

Norint išvengti šaltuoju sezonu dažnai kamuojančių nemalonių pojūčių – odos sausėjimo, šerpetojimo, tempimo jausmo, – būtina pasirinkti tinkamas veido priežiūros priemones. Kokias – didžiąja dalimi priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo.

„Jei daugiau laiko praleidžiame lauke, turėtume rinktis odos barjerą nuo šalčio padedančias apsaugoti maitinančias priemones. Jei vis tik daugiau laiko praleidžiame namuose, odai padėti galime ją drėkindami“, – pataria „Sapiegos klinika“ kosmetologė Aira Mažunavičienė ir primena, kad šaltuoju metų laiku visas kosmetikos priemones ant odos tepti būtina bent 30 minučių prieš einant į lauką. Taip priemonės spės susigerti į odą, veido nenugairins šaltis.

Visapusiškai puoselėti odą padeda ir kosmetinės procedūros. Viena populiariausių tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje – HydraFacial MD technologija, kuri gali būti adaptuojama individualioms odos problemoms spręsti: veido valymui ir drėgmės atstatymui, odos elastingumui ir švytėjimui atkurti, raukšlių ir pigmentinių dėmelių šalinimui, spuogams ir išsiplėtusioms poroms mažinti bei kitiems poreikiams. „Procedūra nėra skausminga, o rezultatai matomi iš karto po procedūros“, – sako A. Mažunavičienė.

Daugiau naudingos informacijos apie odos priežiūrą šaltuoju metu kviečiame žiūrėti parengtame video reportaže.

Užsakymo nr.: PT_88628205